Кайтова Дошка Slingshot 2020 Misfit (Ручка та плавці в комплекті)
Код товару:
139162
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
29 400  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Твінтіп
Рік 2020
Розмір 147

Опис товару

Кайтова Дошка Slingshot 2020 Misfit (Ручка та плавці в комплекті)

ФРІРАЙД / ФРИСТАЙЛ

КОМПЛЕКТАЦІЯ

+ Дошка Misfit

+ 4Х2” (5.08см) плавці NEW

Ручка NEW

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MISFIT

NEW Повністю переконструйований дизайн і графіка

+ NEW Новий контур дошки дозволяє без

+ рейки +вітру для ваших кайтів 

+ ​​Фірмова дошка кросовер від Slingshot, створена для універсальності та абсолютної свободи фрірайду

+ Плавний, постійний флекс із заставними Bedrock Carbon

+ Гнучка, міцна, зроблена вручну дерев'яна дошка

+ Помірний рокер, середній вигин відмінно підходить для руху пронизує чоп

+ База Dura-Light це легка дошка з високою продуктивністю в міцній "оброртці"

Гібрид матеріалів Koroyd and Wood Core, дошка стала легшою і міцнішою

Удароміцні уретанові боковини підвищують міцність, довговічність і загальну продуктивність

 

2020 нова Slingshot Misfit повністю переробка і має новий контур і профіль. Цей новий контур зменшує опір дошки та забезпечує плавний викид з води. З новим профілем райдери відчуватимуть менше бризок на обличчі та тілі та більш щадні приземлення при вивченні нових трюків. Гібрид Koroyd & wood core – це формула легкості та міцності, найкраще що можна придумати для прогресивного фрірайду. Ця дошка була фаворитом і всесвітньо відомою дошкою як одна з найкращих у світі. 

Легіони відданих фанатів та кайтбордистів обирають цю дошку, а цього року ми постараємось їх приємно здивувати. Ця дошка може практично все, це відмінний снаряд як для новачка, так і для профіка, що віддає перевагу фрістайлу, проти вітру, за вітром, на плоскій воді, на хвилі і в повітрі - для неї немає перешкод! Це наша найуніверсальніша дошка, розроблена для використання в будь-яких умовах, з достатньою кількістю технологій та продуктивності, щоб відповідати її репутації однією з найкращих універсальних дощок у Світі! 

ДЛЯ КОГО MISFIT

Створена для фрірайдерів, яким потрібна надійна дошка, що забезпечує стабільність та впевненість при кожній сесії, проведеній на воді. Misfit 2020 включає нові технології з перевіреним надійним американським виробництвом. Все це дозволяє створити одну з найкращих та міцних універсальних дощок на ринку. 

MISFIT ДЕТАЛІ

Як і всі твінтипи Slingshot, Misfit зроблена вручну на одній з найбільших фабрик в ОАЕ з високоякісних матеріалів з Pacific Northwest. Конструкція включає вертикальну ламінацію деревної серцевини, яка забезпечує кращі флекс, характеристики і міцність доступні на ринку. Поки райдери дають все нове навантаження обладнання, ми розуміємо, наскільки важливі базові шари на кожній дошці. 

Неперервний рокер

Гладка, рівномірна крива забезпечує швидкість, передбачуваність, відмінні характеристики продуктивності і маневреності, а також м'якше приземлення. 

NACA CHANNELS

Naca Tech канали покращують характеристики та контроль ребра, створюючи низький опір, зануреної у воду частини та спрямовує потік води, який збільшує швидкість дошки. Плоскі канали на звороті дошки зменшують площу контакту між дошкою та поверхнею води, тим самим допомагають запобігти прилипанню дошки до води при стрибках.

ATOMIC WOOD CORE

Унікальна запатентована структура сердечника забезпечує міцність та гнучкість на високому рівні. Вертикально шарувата конструкція використовує загальну міцність деревини та забезпечує міцність, довговічність та постійний вигин протягом усього терміну служби дошки.

DURA-LIGHT BASE

База Dura-Light це базовий матеріал товщиною 2 мм є ідеальним співвідношенням міцності та ваги. Легке виконання у міцній обгортці. 

ЗАКЛАДНІ CARBON BEDROCK

Нові заставні ексклюзивні технології Slingshot і створені для того, щоб забезпечити надійний зв'язок з дошкою, яка повинна мати флекс. Вони використовують стандартне різьблення М6 і міцні легкі карбонові волокна. З цією розробкою наші інженери досягли нового рівня міцності, який ви оціните. Міцність заставної на виривання збільшена на 30%, водночас загальна вага дошки знижено на 10%. Заставні Bedrock Carbon зроблені для найжорсткіших райдерів у черевиках.

Посилені боковини 

Удароміцні уретанові боковини підвищують міцність, довговічність і загальну продуктивність.

KORROYD TIPS

Спеціальна секція (вставка) термічно впроваджена в кожну зі сторін дошки, крім крутого зовнішнього вигляду як напівпрозоре віконце, яке може світитися на сонці, ще має низку конструктивних особливостей, таких як легкість і гнучкість дошки, без втрати її міцності. 

ОБНОВЛЕНА РУЧКА І ПЛАВНИКИ

 

 

 

0 відгуків

Відгуків про "Кайтова Дошка Slingshot 2020 Misfit (Ручка та плавці в комплекті)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

26 880  грн
18 816  грн
12 600  грн

Ви дивилися