Кайтова Дошка Slingshot 2020 Karolina Pro (Ручка та плавці в комплекті)
Код товару:
139159
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
28 051  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Твінтіп
Рік 2020
Розмір 135

Опис товару

Кайтова Дошка Slingshot 2020 Karolina Pro (Ручка та плавці в комплекті)

KITE+WAKE

РОЗМІРИ 

135 CM

КОМПЛЕКТАЦІЯ

+ Дошка Refraction
+ 4Х2” (5.08см) плавці
+ Ручка

ОСНОВНІ ЧОРТИ REFRACTION

+ Створена спеціально для змагань з вейкстайлу та для катання в парку з кікерів та слайдерів
+Гнучка
+ Неймовірне зчеплення, зарізка та поштовх: потужний виліт, витримує жорсткі приземлення 
+ Міцна конструкція з дерев'яним сердечником та уретановими боковинами
+ Міцні закладні Bedrock Carbon
Дуже товста основа Dura-Glide може витримати сильні удари
+ Універсальне різьблення
+райдера Slingshot

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ REFRACTION

Вибір команди Slingshot та екстраординарного трюкача. Ця кастомна промодель райдера Кароліни Вінковської (Karolina Winkowska) забезпечує вибухове відштовхування та перевірену міцність, які так потрібні одному з найпросунутіших райдерів і можливо тобі, якщо ти любиш поєднувати катання на кайті та в парку. Цей профіль задовольнить потреби просунутого потужного райдера, якому потрібне неймовірне відштовхування, агресивне приземлення та міцне покриття для катання по фігурах. За допомогою міцної бази Refraction, ви можете підкорити все, що завгодно, не турбуючись про збереження своєї дошки, їй не страшно нічого, піщана мілину, каміння або навіть рифи.

 

Кароліна Вінковська райдер від команди Slingshot, чемпіонка світу з кайтсерфінгу – рекомендує про модель кайтборду Slingshot Refraction Karolina Winkowska PRO!!!

 

Як каже Кароліна: "Кайтсерфінг - це моя пристрасть, те, що я роблю в основному для задоволення" Отримуйте задоволення і ви, з новим кайтбордом Refraction! 

Як і всі твінтипи Slingshot, Refraction зроблена вручну в США з високоякісних матеріалів з Pacific Northwest. Конструкція включає вертикальну ламінацію деревної серцевини, яка забезпечує кращу гнучкість, кращі характеристики і міцність доступні на ринку. Використання міцних закладних карбонових Bedrock Insert допомагає зробити дошку легше і в той же час поліпшити міцність і зберегти характеристики гнучкості. 

CARBON BEDROCK INSERTS

Ви напевно помітите, що дошки стали легшими, флекс став постійнішим, а характеристики підходять під концепцію кожного дизайну. Ви просили про зниження ваги, кращу гнучкість і чіткіші відчуття. Ви це здобули. Наші інженери досягли цього, створивши нові міцні карбонові закладні. Під час тестів наша команда швидко помітила які вони міцні та дали їм назву Bedrock Carbon Inserts. 

Нові заставні ексклюзивні технології Slingshot і створені для того, щоб забезпечити надійний зв'язок з дошкою. Вони використовують стандартне різьблення М6 і міцні легкі карбонові волокна. З цією розробкою наші інженери досягли нового рівня міцності, який ви оціните. Міцність заставної на виривання збільшена на 30%, водночас загальна вага дошки знижено на 10%. Заставні Bedrock Carbon зроблені для найжорсткіших райдерів у черевиках.

 

 

 

0 відгуків

Відгуків про "Кайтова Дошка Slingshot 2020 Karolina Pro (Ручка та плавці в комплекті)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

23 936  грн
16 756  грн
11 220  грн

Ви дивилися