Кайтова Дошка Slingshot 2020 Vision (Ручка і плавники в комплекті)
Код товару:
1860
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
31 501  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Твінтіп
Рік 2020
Розмір 140

Опис товару

Кайтова Дошка Slingshot 2020 Vision (Ручка і плавники в комплекті)

АГРЕСИВНЫЙ ФРІРАЙД / ФРІСТАЙЛ

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ

+ Дошка Vision

+ 4Х2” (5.08см) плавці NEW

+ Ручка NEW

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ VISION

+ Фірмова дошка кросовер два в одному фритсайл/фрірайд

Упевнено тримається в усіх умовах, підходить як для новачка так і для рівня PRO

+ NEW +дозволяє кожному підібрати оптимальну ростовку 

Naca Нові Vortex забезпечують ще більшу швидкість. Найбільш "вибухонебезпечний" кайтборд в нашому асортименті

+ Плавний, постійний флекс із заставними Bedrock Carbon

+ Гнучка, міцна, зроблена вручну дерев'яна дошка з високими експлуатаційними характеристиками 

Помірний рокер, відмінно підходить для вейк стаїла, так само добре вирізається на вітер

+підвищують міцність, довговічність та загальну продуктивність

+ Універсальне різьблення М6

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ VISION

У 2020 році нова Slingshot Vision стала ще швидше і стрімкішим, і все завдяки новим технологіям та доробкам. Дивіться у майбутнє з абсолютно новим Vision! Ми повністю переконструювали Vision із новою метою, ми хотіли створити високопродуктивний TwinTip для сучасної кайтбордінгової епохи. Класифікована як універсальна дошка з помірним рокером, її форма підходить для всіх рівнів високоефективного фрірайду

Головною особливістю Vision 2020 є наша нова розробка - вирізані високоточним лазером тунелі Naca Vortex. Нові канали Vision – це відмінний контроль над дошкою, швидкість, а також чудова можливість вивчення нових повітряних маневрів. Ця технологія унікальна для Slingshot і створює швидку, стабільну дошку з відмінною поведінкою за будь-яких умов вітру, з сильним поштовхом коли це потрібно і відчуттям невимовної гідродинаміки.

 

ДЛЯ КОГО VISION

Дошка розроблена для райдерів, які хочуть агресивно кататися за будь-яких умов. Давно ви катаєтеся або тільки що встали на дошку з Vision ваші результати безсумнівно не змусять себе чекати. Абсолютно різностороння дошка, фрістайл або агресивний фрірайд, вибір очевидний.

VISION ДЕТАЛІ

Як і всі твінтипи Slingshot, Vision зроблена вручну на одній з найбільших фабрик в ОАЕ з високоякісних матеріалів з Pacific Northwest. Конструкція включає вертикальну ламінацію деревної серцевини, яка забезпечує кращі флекс, характеристики і міцність доступні на ринку. Поки райдери дають все нове навантаження обладнання, ми розуміємо, наскільки важливі базові шари на кожній дошці. 

НОВИЙ РОЗМІРНИЙ РЯД

Тепер кайтборд Vision доступний у розмірах 136, 140 і 144 см. Тепер дошка може використовуватися будь-яким райдером, будь-якого віку та ваги.

NACA VORTEX TUNNELS

Вихрові тунелі Naca Vortex - це найпросунутіша канальна технологія, що використовується в цілісній деревині. Ці тунелі забезпечують найбільший тиск, створюючи низький опір, зануреної у воду частини та спрямовує потік води, який збільшує швидкість дошки. Це означає більше контролю та більше швидкості, ніж будь-коли раніше.

ATOMIC WOOD CORE

Унікальна запатентована структура сердечника забезпечує міцність та гнучкість на високому рівні. Вертикально шарувата конструкція використовує загальну міцність деревини та забезпечує міцність, довговічність та постійний вигин протягом усього терміну служби дошки.

DURA-LIGHT BASE

База Dura-Light це базовий матеріал товщиною 2 мм є ідеальним співвідношенням міцності та ваги. Легке виконання у міцній обгортці. 

DURA-LIGHT BASE

База Dura-Light це базовий матеріал товщиною 2 мм є ідеальним співвідношенням міцності та ваги. Легке виконання у міцній обгортці. 

DURA-LIGHT BASE

База Dura-Light це базовий матеріал товщиною 2 мм є ідеальним співвідношенням міцності та ваги. Легке виконання у міцній обгортці. 

НОВИЙ ДИЗАЙН І ФОРМА 

Тепер, завдяки більш тонкому контуру та новій формі дошки, Vision набагато ефективніша у воді. Райдери будуть почуватися плавніше і стабільніше в неспокійних умовах.

ОБНОВЛЕНА РУЧКА І ПЛАВНИКИ

0 відгуків

Відгуків про "Кайтова Дошка Slingshot 2020 Vision (Ручка і плавники в комплекті)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

26 880  грн
18 816  грн
12 600  грн

Ви дивилися