Кайтінг або кайтсерфінг - абсолютно нова, унікальна дисципліна екстремального спорту. Унікальність йому забезпечує те, що кайтінгом можна займатися в будь-який час року, взимку - на лижах, влітку - на дошці для серфінгу, яка називається кайтборд.Для заняття кайтінгом досить купити кайт (особливий повітряний змій) і щоб був вітер. Кайтінг це захоплюючі відчуття, море позитивних емоцій і вражень і неймовірний захват від величезної швидкості і запаморочливих стрибків. Багато вже відкрили для себе кайт вУкраїні.Бази та школи кайтсерфінгу є не тільки в Криму, можна встати на кайт вКиєві.

Kite в перекладі з англійської це повітряний змій. Взаємодіючи з вітром, кайт створює рушійну силу для пересування по землі або по воді. Прогрефсс в області виготовлення матеріалів дозволив удосконалити обладнання, що дозволило використовувати кайт для пересування. Це призвело до появи нового, але вже досить популярного виду спорту - кайтсерфінгу.

Вибір засобу пересування в кайтінге обмежується тільки вашою фантазією. Воно може бути будь-яким: гірські лижі, сноуборд, ковзани, ролики, кайтборд,баггі і так далі. Вітер повинен бать досить сильним для каатинга. Купити кайт спорядження необхідно зручне і компактне. Але навіть при мінімальних витратах на спорядження і обладнання можна відчути такі гострі відчуття, які недоступні при заняттях іншими більш дорогими видами спорту.

Конструкція кайта дозволяє рухатися як за вітром, так і проти. Якщо купити кайт для вейв в Києві, такий кайт дає розвинути великі швидкості і кататися на довгі дистанції, в свою чергу, якщо купити кайт для фрірайду вКиєві,це дозволить здійснювати видовищні трюки, а також дивовижні по висоті і дальності стрибки. Кайт дозволяє спортсменові здійснювати неймовірні піруети, змінювати напрямок і навіть плавно піднятися в повітря і також плавно опуститися. Якщо ви ще не визначилися зі стилем катання, то ви можете підібрати і купити гібридний кайт в Києві в нашому інтернет магазині.

Купити кайт в Києві

Якщо ви вирішили купити кайт в Києві, магазин SportZone це правильний вибір! У нашому інтернет магазині ми допоможемо вам підібрати кайт, купити необхідне додаткове спорядження в наборі, а також порекомендуємо місця для катання і навчання кайтінгу. Наші низькі ціни на кайт в Києві дозволяють задовольнити потреби як початківців спортсменів так і любителів і професіоналів.