Кайтова Дошка Slingshot 2020 Refraction (Ручка та плавці в комплекті)
Код товару:
139164
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
30 000  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Твінтіп
Рік 2020

Опис товару

Кайтова Дошка Slingshot 2020 Refraction (Ручка та плавці в комплекті)

KITE+WAKE

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ

+ Дошка Refraction

+ 4 x 1.75” (19x15.2cm) плавці NEW

+ Ручка NEW

ОСНОВНІ ЧОРТИ REFRACTION

NEW Новий розмір 147см

+ Створена спеціально для змагань з вейкстайлу та для катання в парку по кікерам

+для дисциплін freestyle і big air

+ Середній рокер, дошка в міру жорстка і в міру гнучка

Carbon

Гнучка, міцна, зроблена вручну дерев'яна дошка

Bedrock

+і поштовх: потужний виліт, витримує жорсткі приземлення 

+ Ballistic Base - Модернізований базовий матеріал, більш твердий і міцний

+ Міцна конструкція з дерев'яним сердечником та уретановими боковинами

+ Універсальне різьблення М6

+ Вибір Сема Лайта - PRO

Slingshot

В 2020 році Slingshot Refraction залишилася без змін, вона як і раніше вважається найкращим вибором команди Slingshot та екстраординарного трюкача. Ця кастомна промодель райдера Sam Light забезпечує вибухове відштовхування та перевірену міцність, які так потрібні одному з найпросунутіших райдерів і можливо тобі, якщо ти любиш поєднувати катання на кайте та в парку. 

REFRACTION розроблений для того, щоб бути єдиною дошкою, з якою Sam Light може надірвати дупу будь-кому, незалежно від того на яких змаганнях він виступає і хто його суперники. Дошка розроблена для максимального прискорення, потужних навантажень, а також агресивної їзди за будь-яких умов. Як нововведення ми додали розмір 147 см для великих і важких райдерів або тих, хто віддає перевагу більшій площі поверхні під ногами.

ДЛЯ КОГО REFRACTION

Цей профіль задовольнить потреби просунутого потужного райдера, якому потрібне неймовірне відштовхування, агресивне приземлення та міцне покриття для катання по фігурах. За допомогою міцної бази Refraction, ви можете підкорити все, що завгодно, не турбуючись про збереження своєї дошки, їй не страшно нічого, піщана мілину, каміння або навіть рифи.

REFRACTION ДЕТАЛІ

Як і всі твінтипи Slingshot, Refraction зроблена вручну на одній з найбільших фабрик в ОАЕ з високоякісних матеріалів з Pacific Northwest. Конструкція включає вертикальну ламінацію деревної серцевини, яка забезпечує кращі флекс, характеристики і міцність доступні на ринку. Поки райдери дають все нове навантаження обладнання, ми розуміємо, наскільки важливі базові шари на кожній дошці. 

Неперервний рокер

Гладка, рівномірна крива забезпечує швидкість, передбачуваність, відмінні характеристики продуктивності і маневреності, а також м'якше приземлення. 

NACA CHANNELS

Naca Tech канали покращують характеристики та контроль ребра, створюючи низький опір, зануреної у воду частини та спрямовує потік води, який збільшує швидкість дошки. Ці параболічні канали були впроваджені для забезпечення більш чистого та ефективного профілю дна. Вони покращують швидкість дошки, зчеплення та загальну продуктивність.

V-ОБРАЗНИЙ КОНТУР ДНА

Тонкий V-подібний контур дна допомагає при приземленні пробити поверхневий натяг води, тим самим роблячи найважчі приземлення більш плавними та легкими, наче ви приземляєтеся на хмари.

ATOMIC WOOD CORE

Унікальна запатентована структура сердечника забезпечує міцність та гнучкість на високому рівні. Вертикально шарувата конструкція використовує загальну міцність деревини та забезпечує міцність, довговічність та постійний вигин протягом усього терміну служби дошки.

БАЛІСТИЧНА БАЗА

Модернізований базовий матеріал, твердіший і міцніший, він витримує жорстке приземлення на кам'янисті пляжі та абразивний пісок.

ЗАКЛАДНІ CARBON BEDROCK

Нові заставні ексклюзивні технології Slingshot і створені для того, щоб забезпечити надійний зв'язок з дошкою, яка повинна мати флекс. Вони використовують стандартне різьблення М6 і міцні легкі карбонові волокна. З цією розробкою наші інженери досягли нового рівня міцності, який ви оціните. Міцність заставної на виривання збільшена на 30%, водночас загальна вага дошки знижено на 10%. Заставні Bedrock Carbon зроблені для найжорсткіших райдерів у черевиках.

Посилені боковини 

Удароміцні уретанові боковини підвищують міцність, довговічність і загальну продуктивність.

ОБНОВЛЕНА РУЧКА І ПЛАВНИКИ

0 відгуків

Відгуків про "Кайтова Дошка Slingshot 2020 Refraction (Ручка та плавці в комплекті)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

25 600  грн
17 920  грн
12 000  грн

Ви дивилися