Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 COALITION
Код товару:
143163
Розмір :
В наявності
Ціна:
26 862  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Призначення Вейкбординг
Стать чоловічий
Рік 2022
Особливість парк

Опис товару

2022 COALITION

Park / Tech / Style

Векйборд Slingshot Coalition – це золотий стандарт паркового вейкбордингу. У нього чарівне поєднання контуру, форми краю та рокера, яке доставляє нескінченну кількість розваг у парку – незалежно від вашого стилю катання. З нестандартним мистецтвом Уеслі Марка Якобсена із Space Mob.

Coalition – це золотий стандарт кабельного вейкбордингу. У нього чарівне поєднання контуру, форми краю та рокера, яке доставляє нескінченну кількість розваг у парку – незалежно від вашого стилю катання. Coalition була першою дошкою в індустрії, оснащеною релінгами з підборіддям, які дозволяють дошці з легкістю ковзати по нерівних поверхнях, а також забезпечують більш вільне та грайливе відчуття на воді – ідеальне рішення для оволодіння мистецтвом «олії». Протягом сезонів розмірна сітка дошки розросла до пропозиції більшого розміру, від 141 до 161, а також має п'ять налаштувань стійки, що дозволяє райдерам зробити свою стійку дуже тонкою для цього нового виду та відчуття. З нестандартним мистецтвом Уеслі Марка Якобсена із Space Mob.

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми створили Coalition десять років тому з наміром створити найцікавішу та плавну дошку для парку у світі. Через десять років такі команди, як Space Mob, продовжують говорити такі речі, як «найкраща дошка на світі» і «ніколи не змінюйте її».
ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Coalition тече по воді, як ніж по гарячому маслу. Його профіль гнучкості є ідеальним поєднанням гнучкості і відскоку, а контур і профіль рокера роблять катання на воді, рейках, траві і т. д. неймовірно захоплюючим. Катання на Coalition також дає вам негайний доступ до спільноти міжгалактичних шредерів Space Mob.

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 COALITION" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися