Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 NOMAD
Код товару:
143177
Розмір :
В наявності
Ціна:
26 862  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Призначення Вейкбординг
Стать чоловічий
Рік 2022
Особливість парк/катер

Опис товару

2022 NOMAD

All-Terrain / Cruise / Drift

Великі дошки, безперечно, нікуди не подінуться, і Nomad — ХРЕСНИЙ БАТЬКО цього руху. Випущена в 2015 році, це була перша дошка, яка переступила рубіж 150 сантиметрів і пропонувалася аж до 160 сантиметрів. Яка вигода? Більше відскок, більше стабільності, менша швидкість гліссування та контрольовані приземлення.

Вейкборд Slingshot Nomad - це дошка, яка за останнє десятиліття зробила революцію у вейкбордінгу. Завдяки нашій тонкішій конструкції з дерев'яним сердечником ми можемо виробляти дошки такого розміру без різкого збільшення ваги гойдання. Віддаєте перевагу ви кататися за катером або в парку, Nomad - це абсолютно нове відчуття - відмінний вибір, щоб оживити райдерів, які стверджують, що "були там і зробили це".

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми створили Nomad, щоб зробити його більш зручним для початківців та досвідчених райдерів, а також надихнути просунутих райдерів на новий смак вейкбордингу, орієнтований на простоту, легкість та стиль.

ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Nomad дарує абсолютно нові відчуття на воді. Це змусить вас замислитися про катання в новому світлі і насолодитися простими речами, які в минулому могли стати одноманітними. Відкиньтеся назад, розслабтеся та насолоджуйтесь поїздкою!

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 NOMAD" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися