Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 WINDSOR
Код товару:
143190
Розмір :
В наявності
Ціна:
28 398  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Призначення Вейкбординг
Стать чоловічий
Рік 2022
Особливість парк

Опис товару

2022 WINDSOR

Park / Tech / Boost

Вейкборд Slingshot Windsor заснований на одній з наших найпопулярніших дощок для парків, Coalition, але з модифікаціями, які роблять її більш придатною для жіночих країв, сильних ударів кікером та глибших жимов. Завдяки тонким носовим та хвостовим каналам і більш агресивному профілю напрямних Windsor пропонує ідеальне зчеплення.

З тонкими носовими та хвостовими каналами та більш агресивним профілем рейок Windsor пропонує ідеальне зчеплення з дорогою, щоб дати райдерам впевненість у поворотах, відпускати воду для повітряних трюків та швидке приземлення після зависання у повітрі на кілька секунд після ударів кікером. Гнучкі краї допомагають райдерам з легкістю виконувати жим носом та хвостом, а новий діапазон розмірів від 141 до 153 підходить для паркових райдерів будь-якого зросту.

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми створили Windsor, щоб не відставати від одного з найшвидших паркових райдерів у світі, Джеймса Віндзора. Від кутових трюків до кікерів, 270-х і 450-х, Джеймс проводить можливо більше часу у воді, ніж будь-який інший професійний райдер у нашій команді.

ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Windsor подібний до хамелеона, що швидко адаптується практично до будь-якого стилю їзди. Від крутих поворотів і кікерів до більш технологічних рейок кожен стиль райдера знаходить свою частку успіху з Windsor.

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 WINDSOR" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися