18 400  грн
13 800  грн
29 200  грн
16 000  грн
26 400  грн
14 001  грн
8 999  грн
7 399  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Вейкборд, або просто вейк, це дошка для занять вейкбордингом, катання по воді за катером, на канатній дорозі або лебідці, така собі комбінація водних лиж, сноуборду, скейта і серфінгу. Вейкборд зробив революцію у водному спорті так само, як свого часу сноуборд в гірських лижах. З захоплення невеликої групи ентузіастів він перетворився в популярний вид спорту зі своєю особливою філософією і культурою. Велика кількість трюків прийшло в вейкбординг з родинних видів спорту, сноуборду та скейтбордингу. Такий симбіоз наприклад дає можливість сноубордисту, що освоїв вейкборд, прогресувати цілий рік. Досить просто купити вейкборд і міняти дошку на літо.
У нашому інтернет магазині ви можете купити вейкборди світового лідера індустрії, компанії Slingshot. Ці хлопці справді вкладають душу в створення кожної дошки, враховуючи побажання як досвідчених райдерів, так і новачків, залучаючи провідних дизайнерів для створення неповторного стилю і щороку дивуючи все новими і новими технологіями, які роблять практично ідеальні Вейк ще краще.
Як правильно вибрати вейк?
Ростовку (довжину) вейкборда підбирають в залежності від ваги спортсмена: чим більше вага, тим довше повинна бути дошка для вейкбордингу. Також важливо пам'ятати, що на важкому вейкборде легше вчитися, а легким при умінні простіше управляти і виконувати на ньому різні трюки. Вейкборди розрізняються не тільки по довжині, ширині і формі, але і по ряду інших параметрів, таких як жорсткість, вигин скользяка (рокер і кембер), а також різних варіацій каналів і плавників на ковзній поверхні. Від цих додаткових параметрів залежить те, як дошка буде вести себе на гладкій воді, на хвилі, на фігурах, а також під час стрибків і приземлень.

М'які дошки, такі як Slingshot Coalition, Terrain, Valley, або моделі для райдерів вищого рівня Slingshot Shredtown, Windsor і Whip, призначені в першу чергу для паркового катання - в них легко заїжджати на фігури, робити видовищні преси та виконувати різні трюки з води . Більш жорсткі дошки, наприклад Slingshot Pill або Nomad, призначені для катання за катером, де вам в першу чергу знадобляться контроль, швидкість і вміння дошки "чіплятися за хвилю".

Nomad це взагалі окрема тема для розмови. Це перший в своєму роді революційний вейк-лонгборд, катання на якому це такий не порівнянний ні з чим кайф, що раз спробувавши Nomad ви не захочете проміняти його ні на яку іншу дошку. Єдина модель, яка випускається в ростовках 155 і 160 см - це кращий вибір для високих і важких райдерів, дошка, на якій їм буде легко виходити з води і стануть доступні багато трюків, які важкі райдери не могли робити на інших дошках. Любителям різноманітності можна порекомендувати універсальні дошки кросовери (Slingshot Solo і Contrast), на яких можна і відмінно покататися за катером і весело провести час в парку. Також, у нас ви можете купити дитячий вейкборд Slingshot Super Grom, модель, спеціально розроблену для наймолодших і легких райдерів.

 


Крім вибору вейкборда, важливо підібрати до нього правильні черевики (кріплення), в яких ваші ноги будуть надійно закріплені на дошці, добре захищені і в яких кататися вам буде максимально комфортно. Детальніше про види та підборі кріплень / черевиків для вейкбордингу ми розповімо у відповідному розділі.

Якщо ви вирішили купити вейкборд, ми із задоволенням допоможемо вам вибрати дошку і підібрати до неї кріплення, а також забезпечимо швидку доставку по Україні. Якщо ж ви з Києва або будете у нас проїздом - ласкаво просимо в наш шоурум, де ви зможете вживу подивитися і помацати ваші моделі вейкборд, поміряти черевики і отримати консультацію фахівця з підбору та налаштування інвентарю.