24 570  грн
20 160  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Друзі вітаємо вас на сторінці яка присвячена дошкам SUP

Тож для того щоб заощадити ваш час, хочемо просто сказати, ми займаємось продажем SUP обладнення з 2010 року

Якщо вас цікавить підібрати дошку, весло чи будь-який інший  SUP аксесуар, просто зателефонуйте нам і ми запевняємо вас що зможемо надати усю потрібну інформацію.

САП-Бордінг (SUP-Boarding або Stand up paddle boarding) – походи по воді та катання на схожій на віндсерф дошці з веслом у руках. SUP має підвищену плавучість і стійкість, а також дуже простий в освоєнні навіть для непідготовленої людини. На ньому можна як здійснювати туристичні прогулянки по водній гладі спокійних водойм (річка, озеро, канал, море в штиль), кататися з дітьми або тваринами, займатися фітнесом та йогою, так і брати участь у перегонах, займатися серфінгом на малих та середніх хвилях або навіть грати у SUP-футбол на воді.

 

 

SUP-Бордінг сягає своїм корінням в стародавні традиції Гавайських племен, вожді яких розсікали на дерев'яних дошках, такої собі суміші каное і серфа. Наприкінці XX століття його підхопили американські серфери, як альтернативний вид тренувань без хвиль. Зараз цей напрямок дуже популярний по всьому світу від Європи та США до Японії, Австралії та Нової Зеландії.

 

 

В інтернет-магазині Sportzone можна купити САП-борди Slingshot, JP, Chinook, STARBOARD, Fanatic, та інші, а також купити надувний SUP, незаперечною перевагою якого є висока надійність, а також зручність зберігання та транспортування. У теплу пору року до ваших послуг працює прокат САП'ів у Києві.