САП-Бордінг

САП-Борд (SUP-Boarding або Stand up paddle boarding) - походи по воді і катання на схожою на віндсерф дошці з веслом в руках. SUP має підвищену плавучість і стійкістю, а також вельми простий в освоєнні навіть для непідготовленої людини. На ньому можна як здійснювати туристичні прогулянки по водній гладі спокійних водойм (річка, озеро, канал, море в штиль), кататися з дітьми або тваринами, займатися фітнесом і йогою, так і брати участь в гонках, займатися серфінгом на малих і середніх хвилях або навіть грати в SUP-футбол на воді.

SUP-брудного сягає своїм корінням в стародавні традиції Гавайських племен, вожді яких розсікали на дерев'яних дошках, такий собі суміші каное і серфа. В кінці XX століття його підхопили американські серфери, як альтернативний вид тренувань під час відсутності хвиль. Зараз цей напрямок дуже популярно по всьому світу від Європи і США до Японії, Австралії та Нової Зеландії.

В інтернет-магазині SportZone ви можете купити САП-борди Slingshot, JP, Chinook, STARBOARD, Fanatic,  та інші, а також купити надувний SUP, незаперечною перевагою якого є висока надійність, а також зручність зберігання і транспортування. У теплу пору року до ваших послуг працює прокат САП'ів в Києві.

 

Якщо ви задумалися про покупку або прокаті САП-борда, радимо звернути увагу на статтю"Як вибрати SUP"в нашому блозі.

Приходьте і спробуйте цей чудовий вид водного відпочинку всією сім'єю - вам обов'язково сподобається!

Купить САП