Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Аксесуари для сапбордінгу

 

Якщо ви вирішили купити САП і вже визначилися з моделлю і розміром, саме час обзавестися додатковими аксесуарами для занять САП-брудного, які зроблять ваше катання і відпочинок максимально комфортними.

 

Весла для SUP:різні виробники рекомендують підбирати весло на 6-8 або 8-10 дюймів більше вашого зростання. Весло повинно бути зручним, міцним і досить легким, особливо якщо ви плануєте тривалі прогулянки на вашому SUP-борді.

 

Vesla dlya SUP

 

PFD або просто рятувальний жилет - обов'язковий аксесуар для занять SUP-брудного. Наприклад берегова охорона США за межами кордонів плавання або серфінгу прирівнює SUP до судів. Тому, виходячи на SUP'е в море або на середину річки, ви зобов'язані бути в жилеті, а якщо ви плануєте катання після заходу сонця, то у вас також повинні бути свисток і ліхтарик, а ваш жилет повинен бути забезпечений світловідбиваючими елементами.

 

Одяг для занять SUP-бордінгом: для прохолодних умов і довгих походів на SUP'е, коли існує ризик отримати переохолодження, рекомендуємо одягати сухий або мокрий гідрокостюм. У більш теплих умовах шорти і футболка або купальний костюм цілком підійдуть для катання на SUP'е. Не забувайте також і про кепці / панамі і кремі для засмаги, адже на відкритій водній гладі немає тіні.

 

Лиш: короткий проводок, який одним кінцем кріпиться до дошки, а другим, за допомогою манжети, до вашої нозі. Він необхідний для того, щоб дошка не спливла від вас, якщо ви з неї впадете, що особливо актуально на річках з сильною течією і в море. Існують різні позбав для серфінгу, рівною води і річок, тому купуючи його, вам слід враховувати, де ви плануєте кататися на вашому SUP'е.

 

Насоси для надувних SUP-бордів:обов'язковий аксесуар для тих, хто хоче купити надувний SUP. Електричний насос заощадить ваш час і сили і допоможе швидко накачати і спустити SUP-борд, а також не займе багато місця в коморі або багажнику автомобіля.

 

Чохли для SUPів і весел:захищають борди і весла від механічних пошкоджень при зберіганні і транспортуванні, а також полегшують їх перенесення завдяки зручним ручкам, лямок або коліщаткам.

 

Чехлы для САПов и весел

 

Автомобільні Кріплення:існують спеціальні кріплення для транспортування ненадувні SUP-бордів, які встановлюються на поперечні рейки багажника на даху автомобіля. Якщо ж у вас немає такого кріплення, можна просто закріпити SUP ременями, використавши пінопластові блоки в якості прокладки.

 

У магазині SportZone ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію та придбати весла для САП, а також інші аксесуари для SUP-бордингу від Mystic, Slingshot і інших провідних світових виробників. Телефонуйте і приходьте!