Кріплення для вейкборду Slingshot COPYCAT 2022 W US6
Код товару:
143057
Виробник:
Slingshot
Розмір :
Таблица размеров
В наявності
Ціна:
26 600  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Вейкбординг
Стать жіночий
Рік 2022

Опис товару

Жіночі, високопродуктивні паркові черевики з індивідуальними варіантами гнучкості та стилю, знімними лайнерами та печаткою схвалення найшвидшого руху жінок-райдерів у всьому світі: Copycats Club.

Частково завдяки нашій Sina Fuchs, черевики для вейкбордингу Copycat є першими у своєму роді від Slingshot: жіночі черевики для вейкбордингу спеціально для парку, зі знімними/придатними для ходьби лайнерами, застібкою Gummy Strap та стилем, що підходить для королів. Sina створила з Copycats Club - виключно жіночу команду через свою любов до спорту, і ця пристрасть призвела до вражаючого зростання і прогресу жіночої спільноти райдерів по всьому світу. Спостерігаючи за тим, як цей рух набирає все більшого і більшого розмаху, ми були в захваті від того, що створили для них крутий продукт, який допоможе їм продовжувати розсувати межі можливого! Носіть їх голосно, носіть їх з ГОРДОСТЮ!

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми зробили черевики Copycat, тому що не могли не взяти участь в одному з найкрутіших рухів у жіночому вейкбордингу: Copycats Club. Жінки з Copycats Club - повні задираки, тому ми попросили їх допомогти розробити бутси, які відповідали б їхньому стилю та вимогам до продуктивності.
ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Черевики Copycat - найстильніші жіночі черевики на доку. Вони захищають ваші ноги від негоди і дозволяють нескінченно нарізати, не втрачаючи чутливості в цьому клятому мізинці. Система закриття Gummy Strap замикає вас та забезпечує повну впевненість на кожному колі.

0 відгуків

Відгуків про "Кріплення для вейкборду Slingshot COPYCAT 2022" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися