Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Кріплення для вейкборда


Правильний вибір поєднання кріплень для вейкборда з дошкою це більше половини успіху, що забезпечить вам комфортне і приємне катання. Головна функція кріплень для вейкборда полягає в тому, щоб забезпечити захист від травм ніг - розтягувань і розривів зв'язок, різних вивихів і пошкоджень суглобів. Оскільки при катанні на вейкборде райдер пересувається зі значною швидкістю, вейкборд повинен бути надійно прикріплений до ніг кріпленнями.

Існує багато різних типів вейкбордіческіх кріплень, проте найбільшого поширення набули два основних типи кріплень: з відкритим носом (як сандалі) і закритим носом (черевики).

Open toe (в таких кріпленнях пальці ніг відкриті) - ніс таких кріплень відкритий і ваші ноги відкриті для води. Перевагою кріплень даного типу є те, що можна з їх допомогою регулювати розмір і вони дозволяють кататися як дорослим, так і дітям. Такі кріплення є універсальними, мають середньої жорсткістю, і годяться як для початківців спортсменів, так і для більш досвідчених любителів. Однак, при катанні в вейк парку вони більш травмаопасни, так як мають відкритий носок.

Closed Toe (кріплення з закритим носом або «черевики»). Час на підготовку і настройку таких моделей набагато менше так як вони орієнтовані на певний розмір. Такі кріплення можна застосовувати і при більш холодній воді. Вони мають більш жорсткий внутренник, що дає кращий контроль над дошкою. Такий тип кріплень зможе належно захистити ваші ноги від переохолодження. Це зазвичай більш технологічні топові моделі кріплень, які користуються популярністю серед професіоналів та у просунутих райдерів. Такі моделі мають високі показники жорсткості, забезпечують хороший захист від травм і надійну фіксацію ноги.

Майте на увазі, що в воді досить інтенсивно зношується все спорядження для вейкбордингу, крім, хіба що, дощок. Тому не забувайте належним чином затягувати і зашнуровувати кріплення перед катанням. Це здатне вберегти ваші ноги від прикрих вивихів і забезпечить кріпленням для вейкбордингу довговічність.

Вейкбордіческіе кріплення розрізняються за видами кріпильних систем


А) Найбільш поширений тип кріплень - це проста затягування на шнурках, подібно до того, як це зроблено в сноубордических черевиками. Застосування різноманітних фіксаторів на ряду з більш товстими або тонкими шнурками відрізняється від виробника до виробника.

Б) Затягують ремені Velcro це ще більш простий, ніж шнурки, спосіб кріплення. При цьому більш швидкий, хоча і трохи менш надійний. Швидкість важлива при лебёдочном катанні, коли необхідно швидко знімати і одягати кріплення

В) Система Switch Hinge - являє собою відкидну п'яту, виконану за аналогією зі сноубордический кріпленнями FLOW. Дана система дозволяє невимушено вставляти ногу в кріплення і витягувати після катання. Верхня частина даних кріплень стягується шнурками. Це нова розробка, яка особливо підходить для дівчат.

жорсткість черевика


Одну з головних характеристик рівня кріплень становить його жорсткість. Більш жорсткий черевик ефективніше фіксує ногу і передає енергію дошці, однак вимагає упевнених навичок катання. Для новачків необхідно купити більш м'який черевик. Для більш досвідчених любителів правильніше буде купити більш жорсткі кріплення для вейкбордингу.

Необхідно ще раз нагадати про воду - кріплення починають неминуче досить відчутно зношуватися вже після кількох інтенсивних катань, особливо м'які. Для збільшення терміну служби вейкбордіческіх кріплень можна порекомендувати купити більш жорсткі кріплення для вейкборда. Крім того, щоб кріплення менше страждали при одяганні рекомендується застосовувати лубриканти.

У спортивному інтернет-магазині Sportzone можна купити кріплення для вейкборда в Києві, в Україні від такого відомого виробника, як Slingshot. У нас представлений широкий вибір розмірів і моделей.