Кайт Slingshot Turbine V10 17m
Код товару:
140496
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
88 000  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Рік 2021
Розмір 17m

Опис товару

Кайт Slingshot Turbine V10

SLINGSHOT TURBINE V10  
Турбіна знаходиться у своєму власному класі і її не можна порівнювати з будь-яким іншим кайтом. Кайт Турбіна виявився одним із найкращих кайтів для слабкого вітру колись створених. Турбіна 2020 відкриє для вас кайтінг у слабкий вітер з нового боку. Його форма відкритого С-типу, каскадна розстроповка з кріпленням в 5 точках, а також міні балони, оптимізоване подовження і діаметр переднього балона зможе дозволити вам кататися навіть при слабкому вітрі в 5 вузлів, і вам сподобається це катання. Ця комбінація критичних характеристик допомагає досягти високої ефективності та оптимізувати контроль, надати Турбіні його відому потяг у слабкий вітер і стабільність, у той же час зберегти швидкість розворотів та ефективність, які роблять його королем слабкого вітру. Також Турбіна - це потужна форма купола у найбільшому виконанні у всій лінійці Slingshot. Швидкість кермового управління знаходиться не на найнижчому рівні (хоча це характерно для всіх великих повітряних зміїв), але з потужністю та ефективністю цього кайту в слабкий вітер ніщо не зрівняється. Все це завдяки високому співвідношенню сторін купола та спеціальної конструкції. Завдяки своєму подовженню та положенню вище у вітровому вікні, Turbine забезпечує відмінне ходіння проти вітру, підхоплювання та зависання, яке не зрівняється з жодною іншою формою купола. Найновіше доповнення до турбіни – це надміцний ріпстоп 4x4 Canopy. Цей новий матеріал купола сприяє загальній структурній стійкості крила, що забезпечує більшу опірність до вітру та ефективність кермового керування.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

 • Кайт TURBINE V10
 • Рюкзак для кайта TURBINE (NEW)
 • Extra Bungee
 • Ремкомплект для балонів
 • Інструкція


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ TURBINE V10

 • NEW Новий матеріал 4x4 Canopy Tech - найміцніший і найжорсткіший дакрон на даний момент
 • Має більшу потужність на квадратний метр, ніж будь-який інший кайт в нашій лінійці
 • Реалізація кожної сесії завдяки відмінним показникам у слабкий вітер
 • Відчуйте, як ви робите довгі та затяжні стрибки, високо та практично без зусиль
 • Форма та подовження забезпечують швидкість та понад ефективність
 • Точне налаштування розтропування допомагає при перезапуску кайту при слабкому вітрі
 • Катайтеся в слабкий вітер, коли ваші суперники сидять на березі
 • Неперевершене ходіння на вітер
 • Фірмове подовження від Slingshot, головним аспектом у даному випадку є форма кайту, що забезпечує потужність, ефективність та відмінну продуктивність.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ:

NEW 4X4 CANOPY TECH - Новинка 2020 року - це новий чотирирічний ріпстоп! Ми модернізували нашу конструкцію бані з армованим ріпстопом Teijin 4x4. Це найміцніший і найжорсткіший матеріал на ринку в даний момент. Ваш кайт буде служити вам набагато довше, матиме більш високу вартість при перепродажі. Відчувається кайт набагато твердішим і стійкішим у повітрі, особливо при поривчастому вітрі. 

ПРОФІЛЬ OPEN-C DELTA - Форма купола Open Delta-C поєднує перевірені характеристики кайту, такі як: тяга, стабільність, управління і прямий зв'язок з додатковими вдосконаленнями інноваційної форми дельта. А саме: швидкі розвороти, покращені аеродинамічні якості та жорсткіша форма з більшою стабільністю. Для стрибків гібридна дельта форма Турбіни забезпечить довгі затяжні контрольовані стрибки, приземлення яких буде м'яким незалежно від їхньої висоти.

КІЛЬКА ТОЧОК КРІПЛЕННЯ - У турбіні є кілька точок кріплення на кайте - як на передньому, так і на задньому краї - які дозволяють райдерам точно налаштовувати поведінку та чуйність кайту на основі стилю їзди та умов конкретної сесії. Ця настройка виконується швидко і легко і дуже впливає на загальну продуктивність кайту; Ви можете вибрати різні налаштування, наприклад одні для тренування фрістайлу, інші для зручного фрірайду або для катання хвилями або навіть на гідрофойлі, вибирати Тобі! Спробуй усі налаштування та знайди оптимальну для себе!

РОЗЧИРАННЯ 5 POINT PULLEYLESS BRIDLE - Немає роликів немає проблем. Турбіна має п'ятиточкове вузькопрофільне розстропування з прямим з'єднанням. Це дає турбіні неперевершену підтримку, інформативне відчуття планки і водночас забезпечує максимальний діапазон вітру, швидкість повороту, простоту повторного запуску та неперевершену продуктивність проти вітру.

КОНСТРУКЦІЯ SURF-TOUGH - Технологічне компонування матеріалів плюс точні інженерні шви уможливлюють появу повітряних зміїв, здатних вистояти навіть після сильних ударів. Унікальна технологія Slingshot не тільки додає міцність і цілісність структури бані, але також допомагає мінімізувати шкоду і продовжити працездатність вашого кайту у випадку, якщо він розривається або пробивається.

SPLIT STRUT - це запатентована Slingshot і прийнята як золотий стандарт система в конструкції купола. Завдяки цій системі поперечні балони інтегровані в саму конструкцію купола, що робить кайт більш міцним, жорстким, стабільним та довговічним. Splitstrut з'єднує балони і купол в одне надійне крило, створює легкий, стабільний і міцний кайт. Досвідченим шляхом було перевірено, що дана технологія покращує передачу тяги під великим навантаженням та підвищує ефективність всього кайту.   

ONE PUMP SPEED SYSTEM - Економія часу та енергії за допомогою системи One Pump. Швидка система накачування через один отвір. Значно знижує зусилля та час при накачуванні, також кайт можна швидко та легко здути без зайвої метушні. Запатентована технологія Slingshot! 

BOMBER SLINGSHOT CONSTRUCTION - Стійка довговічність Slingshot дає райдерам впевненість у кожному дні проведеному на воді! Не для кого не секрет, що Кайти Slingshot це чудова інвестиція, завдяки чудовій конструкції і довговічності, Кайти Slingshot зберігаються виключно добре з часом і мають високу вартість перепродажу. Дизайнер Slingshot Тоні Логош (Logosz) визначив якісний дизайн та інновації кайту з першого дня. Багато великих технологій виробництва, популярних сьогодні, почалися саме зі Slingshot! Tri-Tech це три технології захисту: Балістичний кевлар, спеціальна супер міцна тканина Mark Cloth і неопренові захисні накладки розташовані в стратегічно вразливих зонах кайту для захисту від потертостей, проколів і подряпин, що перешкоджають зносу купола. Bayer Material Science Polyurethane Bladders - Балони Slingshot виготовляються в США для точної специфікації з використанням високоякісного поліуретану.
 

 

0 відгуків

Відгуків про "Кайт Slingshot Turbine V10" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися

88 000  грн