Кайт CORE XR7 black/black incl. Kitebag and Repair Kit Pro
Код товару:
143066
Виробник:
CORE KITES
Розмір :
В наявності
Ціна:
81 600  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
CORE KITES
Рік 2022

Опис товару

Кайт CORE XR7 black/black incl. Kitebag and Repair Kit Pro

HIGH PERFORMANCE FREERIDE + | BIG AIR | FREESTYLE | WAVE

SKYSCRAPER Дістати до небес!

ВАША ПОВІТРЯНА АВАНТЮРА ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАРАЗ!

Зараз чудовий час, щоб звільнити свою дошку з чохла та почати планувати свою наступну місію на XR7. А ще краще — візьміть всю свою ескадрилью на XR7 і керуйте небом. Кайт Core XR7 дозволить Вам комфортно та поетапно досягати нових та нових висот, піднімаючи рамку все вище та вище!

Досягати своїх цілей стало ще простіше та комфортніше за допомогою нового матеріалу використаного в XR7, він став легшим. Точніше управління, легка та жорстка конструкція! Через шість років наш фірмовий матеріал отримав вагому модернізацію. CoreTex 2.0 відрізняється значно покращеною стійкістю до розриву в обох напрямках, невеликою економією ваги та новим просоченням, все це покращує льотні характеристики та зносостійкість. У той час як новачки будуть насолоджуватися широким вітровим діапазоном та точністю управління, досвідчені райдери відчують покращену стабільність польоту та відмінний зворотний зв'язок. Загальна легша конструкція, ExoTex Light Struts, легший матеріал на поперечних балонах, XR ніколи раніше не був таким легким і вибуховим, він буквально провокує райдера «роздати пару сетів» у небо. Універсальність та одночасно можливість зайняти топові позиції серед бігейр райдерів – це те, що раніше здавалося неможливим.

СУМІСНІСТЬ
XR7 повністю сумісний із системами Sensor 3, Sensor 2S і Sensor 2: Sensor 2, Sensor 2+, Sensor Pro, Sensor 2S, Sensor 2S Pro, Sensor 3 і Sensor 3 Pro.

XR7 - SKYSCRAPER

КАЙТ CORE XR7 У ДЕТАЛЯХ
Як зробити кайт комфортним з відмінним зворотним зв'язком, який забезпечує управління без зусиль і одночасно рекордний час зависання та супер плавні приземлення? Це можливо з нашою інтуїтивною системою управління, чудовою якістю матеріалів та продуманою формою кайту. Подібно до птаха, який розгортає крила для створення більшої підйомної сили, Intelligent Arc збільшує розмах крил кайту XR7 за допомогою простого натиску планки. Тепер давайте поринемо в деталі та виділимо деякі покращення, які ми зробили.

DELTA BOW SHAPE
Форма кайту XR7 увігнута по задній кромці зазвичай як у боу кайту і законцювання на «вухах» стрілоподібні як у дельта кайту. Унікальний взаємозв'язок двох форм робить XR7 таким неймовірним, ми взяли найкраще з кожної форми! Кайт спроектований так, щоб добре йти на вітер, навіть у слабкий вітер і в той же час, мати чудову висхідну динаміку в стрибку!


CORETEX 2.0 ® ТРІЙНИЙ RIPSTOP - НОВИЙ!
Ексклюзивна технологія CORE
Наша провідна в галузі тканина стала ще кращою. Трохи легша тканина навісу має значно покращений опір розриву, жорсткість та довговічність. Новий процес нанесення просочення сприяє стабільності тканини при сильніших вітрах та поривах. CoreTex 2.0 встановлює новий стандарт міцності на розрив, довговічності, УФ-захисту та опір витяжці. Відчуйте щільну, чітку сигнатуру нашої нової тканини, помацавши її рукою.


НАДЖОРСТКИЙ ДАКРОН EXOTEX ®
XR7 звичайно використовується наш еталонний фірмовий Dacron. Жорсткість і надійність ExoTex отримує за рахунок унікальної структури текстури в сукупності зі спеціальним просоченням, що забезпечує більш високий тиск у балоні. Жорсткість конструкції ExoTex покращує поведінку кайту та реакцію на команди райдера. Так само зносостійка характеристика на висоті. Ми гарантуємо: чітке управління та стабільний ліфт у сукупності з нескінченними посмішками з Вашим новим XR7.


ЛЕГКІ СТІЙКИ EXOTEX ® NEW
Після ретельно оцінки ми замінили наш матеріал стійки ExoTex на ExoTex Light, наджорстку, але більш легку версію нашого провідного в галузі матеріалу. Він випробовувався у реальному світі вже 2 роки, тому ми впевнені у його довговічності. Це дозволило зробити кайт трохи легшим без шкоди для жорсткості та надійності конструкції. Так крок за кроком, ми стаємо краще з кожним роком.
П'ять поперечних балонів
Неможливо витримувати навантаження BigAir і бути лідерами у WOO рейтингах, не маючи жорсткого каркасу, його зможуть забезпечити лише 5 поперечних балонів. Жорстка, п'ятибалонна рама каркаса є критично важливим компонентом у проектуванні XR7, тільки з нею райдери можуть сподіватися на додаткову потужність та упор. До того ж ця конструкція забезпечує найкращу стабільність та широкий вітровий діапазон.


ЗБАЛАНСОВАНІ ТОЧКИ КРІПЛЕННЯ
Ідеально підібрані точки кріплення дозволяють досягти максимального прискорення та чуйності кайту. Ми думаємо, що знайшли такі точки, які змушують Ваш кайт обертатися чітко та швидко у будь-якій ситуації.


CIT MODES
Настраивайте свой  XR7 к вашему  уровню катания и к стилю езды. Начните с стандартного  режима CIT , они уже подключены при распаковке кайта с завода. Далее если Вам необходимо сделать кайт более быстрым или медленным, чуть более тяжелым или легким используйте настройки  CIT . Волновой режим заставляет кайт поворачиваться быстрее и увеличивает дрифт. Это также обеспечивает больше тяги, когда вы нажимаете на планку. Режим фристайла увеличивает радиус вашего поворота, стабилизирует кайт для более легких трюков во фристайле . Когда Вам станет скучно кататься на стандартных настройках - завершите персонализацию, настроив точки соединения рулевой линии для установки скорости поворота и давления бара. И прогрессируйте дальше. І прогресуйте далі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА АРКА КАЙТУ - INTELLIGENT ARC
Це зміна конфігурації кайту та його підстроювання під різні умови та команди райдера. Як птах, який розправляє крила перед зльотом, XR6 збільшує свій розмах крила, як тільки райдер натягує планку. Аналогічно при відпусканні планки кайт згортає свої крила і пропорційно тяга зменшується. Адаптивна дуга допомагає вам вирізатися біліша агресивно проти вітру, збільшує час польоту в стрибках і пом'якшує приземлення.
 

КОРОТКЕ ПІДКУПОЛЬНЕ РОЗЧУТАННЯ
Коротко та ефективно. Надкоротке розстроповування безпосередньо впливає на зворотний зв'язок при керуванні, так що ви можете краще відчути положення кайту. При великих розмірах цей взаємозв'язок зростає ще більше. Уявіть собі повітряного змія, який практично передбачає кожен поворот, як він підключений до вашого мозку.

БЕЗПЕЧНИЙ ПЕРЕЗАПУСК З ВОДИ
Миттєвий перезапуск – справді миттєвий! Цей XR7 призначений для негайного дрейфу в ідеальне положення повторного запуску, коли він потрапляє у воду. Один швидкий рух на планці та XR7 запускається без зусиль. Райдери оцінять, як легко повітряний змій злітає з води, коли час має значення. І новачки знаходять впевненість, знаючи, що їхній повітряний змій злетить після падіння без проблем. Так що не хвилюйся і давай спробуй зробити нові кроки, ти знаєш, що твій XR7 не підведе.
 

ШВИДКІСНИЙ КЛАПАН НАКАЧУВАННЯ 2.0
Не потрібно використовувати жодного спеціального перехідника для накачування кайту CORE XR6. Клапан Speed ​​Valve 2 з'єднується безпосередньо з будь-яким стандартним кайтовим насосом. Через розширений діаметр потоку повітря немає більше перешкод на шляху і тому зменшується час накачування кайту і знижується тиск повітря в самому насосі і тому надути кайт тепер можна практично без зусиль

ШВИДКА СИСТЕМА НАКАЧУВАННЯ
CORE XR6 надувається та здувається за допомогою одного клапана великого діаметра. Ви накачати свій кайт за лічені секунди. Так само в новому XR6 більш короткі повітряні шланги і тепер поток повітря не має більше перешкод на шляху. Ви не втратите тепер не секунди зайвого часу на приготування

GRINTEX® PATCHES – зносостійка лат
Ми розмістили лати захисту у всіх необхідних і потенційно схильних до зносу місцях. Екстремально стійкі до стирання накладки на шви сегмента передньої кромки і в точках кріплення дають XR7 ще один рівень захисту від прихованих розташованих пляжних небезпек.

SENSOR BAR READY
Обов'язково використовуйте для керування кайтом тільки планки CORE, адже вони ідеально налаштовані під кайти. До міліметрів вивірений хід дипауера, системи роликів та кілець, це дозволяють отримати Вам від кайту комфортне та ефективне катання. Тільки з планками CORE ви отримаєте повний контроль над кайтом та безпеку катання. Пам'ятайте, що всі кайти доводилися і проходили до тестів саме на рідних планках.

 

0 відгуків

Відгуків про "Кайт CORE XR7 black/black incl. Kitebag and Repair Kit Pro" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися