Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 5)

Аквапак (Aquapac) в магазині Sportzone. Ми продаємо тільки якісну продукцію перевірену роками! 

Компанія Aquapac International Limited розташована в місті Лондон, Англія.

 

У 2008 році компанія відзначила 25-річчя початку своєї діяльності, що полягає в дизайні та виготовленні високоякісних захисних водонепроникних чохлів.

Оригінальний

Компанія Aquapac має налагоджену мережу дистриб'юторів і дилерів по всьому світу. Продукція Aquapac продається в 55 країнах світу, від Анкоріджа до Окланда, від України до РФ і включає всі країни СНД.

 

Основа філософії компанії Aquapac - виробляти продукцію, якою ми хотіли б мати самі. І ставитися до наших покупців так, як ми хочемо, щоб ставилися до нас самих.

 

Компанія Aquapac була заснована в 1983 році трьома друзями

 

Компанія Aquapac International Limited - дійсний член Британської Морський Федерації (British Marine Federation), Британської Асоціації Просування Товарів і Асоціації Зовнішніх Галузей Промисловості (Outoor Industries Assosiation), а також Асоціації Зовнішніх Галузей Промисловості США (Outoor Industries Assosiation), і твердо дотримується всіх їх кодексів і правил.

 

Aquapac International Limited багато років є виробником / постачальником герметичних чохлів для носяться радіостанцій, фото-відеокамер, стільникових телефонів, GPS приймачів, мікрокомп'ютерів, ноутбуків, радіомікрофонів, касових сканерів, CD плеєрів, радіоприймачів та іншої переносної техніки, а так само сумок, гаманців для документів, грошей, ключів і інших важливих речей для туризму, активних та екстремальних видів спорту і відпочинку, а так само для професійного застосування рятувальниками і службами федерального значення.

 

Чохли, сумки, гаманці Aquapac - унікальне нововведення. У них чудово працює будь-яка носиться техніка. За допомогою Aquapac, перебуваючи у воді, можна як зазвичай користуватися мобільним телефоном або рацією, робити відмінні фотографії, зберігати важливі речі і документи. Чохли не тільки захищають від бризок ... Вони є 100% герметичними, завдяки запатентованій системі ущільнення Aquaclip - простий і дуже зручною в експлуатації кліпсі (замку), повністю виготовленої з міцного пластику.

 

Наші покупці

Величезна кількість покупців самого різного плану вибирають продукцію Aquapac! І все це через те, що наші чохли довели свою необхідність при занятті будь-якими видами активного відпочинку. Продукція Aquapac користується величезним попитом серед любителів водних видів спорту (каноїстів, каякера), любителів риболовлі, моряків і багатьох інших людей, що люблять активний відпочинок на воді. Але ще більшу кількість людей купує їх, вирушаючи в круїз, у відпустку до моря, або просто для того, щоб відпочити біля басейну.

 

Також у нас є група підтримки серед батьків, які користуються нашими чохлами для того, щоб захистити від води інгалятори з інсуліном і слухові апарати. Це дозволяє їх дітям купатися, приймати ванну або душ і таким чином, жити нормальним життям, так само як і їх більш успішні однолітки.

 

До числа тих, хто користується нашою продукцією, відносяться лікарні, будівельні компанії, працівники морських бурових установок, працівники лісового господарства (наприклад, Лісова служба МСХ США) і кур'єри служби доставки.

 

Серед професійних користувачів, чохли Aquapac за бажанням використовуються співробітниками берегової охорони, рятувальниками і спец.войсками (в тому числі САС і «Морськими левами» США). Крім того, співробітниками поліції, пожежної служби та швидкої допомоги по всьому світу.

 

Крім виробництва наших власних брендових чохлів, ми так само займаємося виробництвом чохлів на замовлення для багатьох інших відомих брендів, таких як, Helly Hansen, Motorola і Musto.