Стрічка з клеєм для какмусу Kohla Tirol Hot Melt, 130мм, рулон 4м
Код товару:
1793
В наявності
Ціна:
1 310  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Замінний клей Kohla для камусів із клеєм Hot Melt. Ширина смуги клею 130 мм, довжина 4 метри.

Призначений для заміни клейового шару (частково або повністю) на камусах з клеєм Hot Melt. Підходить для камусів таких фабрик: Kohla, Contour, Pomoca, Colltex. Не підходить для камусів фабрик BD та G3.

Після заміни клею камус слід експлуатувати з сіткою, але не з плівкою - так як він буде інтенсивніше переноситися на плівку. Також слід уникати склеювання заміненого клею "сам на себе", так як можливе виривання ділянок клею після розклеювання.

Для нанесення необхідно: 1) видалити з камуса старий клей; 2) наклеїти на камус стрічку із замінним клеєм (можна навпаки - камус на розкотену стрічку); 3) Добре притиснути (ретельно прогладити рукою або холодною праскою); 4) пропрасувати праскою при температурі 150...160 градусів; 5) Дати охолонути; 6) Видалити паперову стрічку; 7) обрізати надлишки клею по краях камуса гарячим ножем (можна нагрітим шпателем); 8) у разі потреби доклеїти ділянки без клею відрізаними шматочками стрічки з клеєм, пропрасувавши їх праскою через папір.

Слизька лижі слід протерти ганчіркою, змоченою в бензині Галоша (Нефрас), від залишків старого клею. Стару сітку, забруднену в клеї, помістити на годину в ємність із бензином Галоша, потім вимити гарячою водою з миючим засобом (типу Fairy), після чого висушити.


ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, г:170
Тип: Клей для камуса
Бренд: Kohla Tirol
Ширина, мм: 130
Довжина: 4 м
Тип клею: Hot Melt Standart (0...-20C)

0 відгуків

Відгуків про "Стрічка з клеєм для какмусу Kohla Tirol Hot Melt, 130мм, рулон 4м" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися