Лижні кріплення Kingpin 13 DEMO Alpine Touring Ski Bindings
Код товару:
1788
В наявності
Ціна:
21 935  грн
17 500  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Лижні кріплення 2022 Kingpin 13 Demo спеціально розроблено для орендного бізнесу. Поточна версія схудла ще більше і поставляється з новою платформою демонстраційної Pin, яка дозволяє швидко і легко регулювати довжину підошви без інструментів. 100-125 мм з новим носком для амбітних ентузіастів беккантрі та фрірайду. Інноваційний Kingpin встановлює новий стандарт продуктивності для туристичних кріплень Alpine. Унікальні носок і п'ята Kingpin - результат багаторічних досліджень та розробок.
Коли справа доходить до технологічних гірськолижних кріплень, які можна використовувати для щоденного катання на лижах, маркер Kingpin 13 Alpine Touring Ski Bindings будуть як завжди на висоті. Marker Kingpin став першим зареєстрованим на ринку з технологією PinTech, сертифікованим TÜV DIN/ISO, і тепер ці кріплення випробувані фаворити серед любителів серйозних альпійських турів. Досить легка і жорстка конструкція Kingpin 13 важить лише 758 грамів. Шість сталевих пружин забезпечують оптимальну енергію до встановлення DIN 13.
Інноваційна конструкція п'яти відповідає всім стандартам безпеки гірськолижних кріплень. Передня головка виготовлена ​​за технологією TLT (PIN-tech). Конструкція кріплення дозволяє передавати максимум зусилля лижі. Конвертація з режиму ходьби в режим лижі одним рухом, бездоганна функціональність гарантована навіть у критичних ситуаціях. Кішки кріпляться та знімаються одним рухом і надійно фіксуються.
Climbing Aid (Kingpin)

Що спільного у всіх добрих систем для полегшення підйому? У будь-якій ситуації їх можна регулювати навпомацки, навіть якщо лижник їх майже не бачить. Головна перевага конструкції - простота та легкість у використанні. KINGPIN завойовує серця завдяки двом вбудованим режимам полегшеного підйому (7 і 13 градусів нахилу), які можна легко перемикати лижною палицею, незалежно від її типу, оскільки перемикач встановлений у верхній частині п'яти кріплення.
Kingpin Hell

Наднова конструкція п'яти з широкою плямою контакту з черевиком безпосередньо передає силу без ефекту гасіння, яка стає все більш популярною в сучасних гірськолижних кріпленнях. Також п'ята KingPin у рази безпечніша, ніж у інших моделей з технологією PinTech.
Особливості:

TÜV сертифікований ISO / DIN 13992: 2007 - Marker Kingpin є одним з небагатьох технологічних кріплень, які пройшли стандарт ISO / DIN 13992.

Висота стійки – 21 мм

Вага лижника, що рекомендується, - 130+ фунтів

Сумісність із Crampon - 80, 90, 105 та 120 мм.

Два розміри скистопів - 75-100 мм та 100-125 мм

Вага 680 g (75-100 mm), 690 g (100-125 mm)

Режим ходьби – 0°, 7°, 13°

Діапазон регулювання каблука 25 мм

0 відгуків

Відгуків про "Лижні кріплення Kingpin 13 DEMO Alpine Touring Ski Bindings" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися