Кайтборд CORE Fusion 5 Freestyle (плавники,ручка)
Код товару:
142796
Виробник:
CORE KITES
Розмір :
В наявності
Ціна:
55 020  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
CORE KITES
Призначення Твінтіп
Рік 2022

Опис товару

Кайтборд CORE Fusion 5 Freestyle (плавники,ручка)

ЯК МИ ПОКРАЩИЛИ ВЖЕ ВРАЖАЮЧИЙ FUSION 4? Що ж, ми почали з додавання внутрішньої рейки з термореактивної смоли, яка значно покращує з'єднання між верхнім та нижнім карбоном Cartan для створення по-справжньому цілісного корпусу. Ми зменшили вагу нашої дерев'яної серцевини Павлівні, перейшовши на легшу ламіновану Павлівнію, заощадивши приблизно 250 г. Ми додали поручень для фрістайлерів. І ми покращили канали та котури для фрірайдерів.


Новий Fusion 5 відрізняється покращеним корпусом, дерев'яним сердечником та унікальною конструкцією рейлів. Нова форма та покращена торсійна стійкість змусять вас хвилюватися, як ніколи раніше.

Що нового в Fusion 5?

Виробник додав внутрішню рейку з термореактивної смоли, яка значно покращує з'єднання між верхнім та нижнім шаром карбону Cartan. Крім того була зменшена вага дерев'яного сердечника Paulownia за допомогою легшого ламінованого Paulownia. Це дозволило заощадити приблизно 250 р. Також було додано Grab Rail для фрістайлерів та покращено канали для фрірайдерів.

Стрибайте на Fusion 5 та отримуйте неймовірно хороші тренування.

Особливості:

  • Два шари CARTAN® carbon - найміцніша дошка Core. Чотири ламінування власним запатентованим двовісним карбоном дають приголомшливу міцність на скрутці, прогин, супер поштовх.
  • Канали Katana
  • Новий 3D дерев'яний сердечник - ще легша
  • VARIO КАНТИ - змінна товщина канта для кращого контролю та завантаження дошки
  • Скошена палуба - піднята у кантів і занижена між кріпленнями приблизно на 2мм палуба. Скіс зменшує товщину каналів і покращує поштовх у момент стрибка.
  • Мультиканальність - дозволяє зарізатися та контролювати дошку без плавників
  • V-подібний кіль
  • Vee Рокер - більш виражений під ногами і поступово зменшується до кінчиків
  • G10 Cutback плавці (48mm)

Комплектація: дошка, плавці та ручка


CARTAN® carbon
Ексклюзивно для CORE. Фірмова технологія укладання карбону двома шарами під кутом 30 градусів, дозволяє досягти більшої стійкості до кручення та більшої гнучкості. Карбону CARTAN потрібно менше смоли, що значно полегшує вагу кайтборду. Всі ці переваги дають вищий POP, м'які приземлення та кращу зносостійкість.


Цілісний край
При складанні цього твінтипу Core використав високоякісну технологію виготовлення гоночних лиж. Між верхнім і нижнім шаром карбону поміщений 80-шаровий сердечник з термореактивної смоли, твердіший, жорсткіший і забезпечує краще зчеплення.
 

Мультиканали
Масивний подвійний конкейв та дрібніші зовнішні канали на всю довжину дошки забезпечують додаткову глибину для кіля та відмінне зчеплення.
 

Полегшений 3D WOOD CORE
Фрезерований сердечник за технологією CNC з легких порід дерева, дає стійкість до вологості, має легкий, але виключно потужний характер. Для Fusion 5 відібрали найлегші шматочки павлонії, і вага дошки зменшилася в середньому на 250 грамів.
 

КАТАНА-канали
Контури каналів із дна продовжили на палубі, тож краї дошки нагадують тепер меч Катана. Нові контури додають краям жорсткості для кращого використання енергії під час тиску на край. Ідеальна комбінація гнучкості та жорсткості

Скошена палуба
Скошена на 6 градусів палуба поєднується з Катана-каналами. Скіс зменшує товщину каналів і покращує поштовх у момент стрибка.
 

V-SHAPE KEEL
Конструктори натхненні гоночними катерами з V-подібним дном, додали ще більш глибокий V-подібний кіль по всій довжині кайтборда, завдяки чому легше прорізається чоп і полегшується ковзання, а при приземленні створюється відчуття повітряної подушки.
 

Vee Rocker
Новий рокер Fusion 5 більш виражений в області ніг і поступово зменшується до типів. Таке ноу-хау запозичене у останнього шедевра команди Carved Custom – Imperator 6.
 

G10 CUTBACK FINS (48mm)
У плавцях вдалося зберегти можливість просто насолоджуватися катанням та здійснювати високі стрибки та різкі повороти. Удароміцний склопластик плавників G10 додав стабільності на великих ходах, але зберіг задоволення від катання.
 

CORE FUSION Lightwind Edition:
Ця модель також виробляється в LW розмірах для важких райдерів або легкого вітру. Розміри 147 x 44 cm і 152 x 46 cm мають такі ж високі характеристики як і малі розміри. І не дивлячись на розмір, дозволить Вам повноцінно стрибати та катати в задоволення.

0 відгуків

Відгуків про "Кайтборд CORE Fusion 5 Freestyle (плавники,ручка)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

26 880  грн
18 816  грн
12 600  грн

Ви дивилися