Кайт North Reach Kite 85000.210004 Ocean Blue
Код товару:
143224
Виробник:
North
Розмір :
В наявності
Ціна:
77 700  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
North
Рік 2021

Опис товару

Кайт North Reach Kite 85000.210004 Ocean Blue

Кайт North Reach – найуніверсальніший кайт у модельному ряду North Kiteboarding із широким вітровим діапазоном та легким перезапуском. 3-х балонна конструкція кайту забезпечує чуйне керування, гарну зарізку на вітер та високі стрибки. North Reach відмінно підійде для невимушеного фрірайду, катання хвилями, виконання фристайлових трюків і катання на гідрофойлі.

Особливості:

Плавні бусти та кайтлупи
Неймовірна стабільність для фойлу та слабкого вітру
Добре збалансована керованість при серфінгу
Потужні стрибки
Відмінно ріжеться проти вітру
Легкий перезапуск

North Reach 2021 не має меж використання. Легкий і швидкий кайт з трьома стійками має безпрецедентну універсальність. Ще легша конструкція відмінно підходить для слабкого вітру, фойлу та серфінгу. Швидке, чуйне керування та подача потужності навіть при слабкому вітрі.
Reach маневрений, на ньому легко їхати, він має характеристики, які гарантують, що ви ніколи не виростете з нього. 
У 2021 році у кайта з'явилося нове низькопрофільне розстроповування купола з низьким подовженням для більш прямої реакції. Також конструкція оснащена більш легкими балонами для всіх розмірів у лінійці. Нова покращена форма профілю переналаштована на коротке адаптивне розстропування для швидкого депауера, щоб ви могли літати швидше та ефективніше в ще ширшому діапазоні умов. 
Швидко реагує управління та нейтральний статичний баланс допоможуть вам досягти високих результатів у серфінгу без будь-яких сюрпризів. Reach добре дрейфує та не звалюється, що робить його ідеальним кайтом для катання на хвилях.

Технологія


НОВА ВУЗДЕЧКА - ВИСОКОЯКІСНА КОРОТКА ВІДПОВІДАЛЬНА
Наші нові низькопрофільні, попередньо розтягнуті стропи вуздечки попередньо завантажуються та вимірюються перед різкою для підвищення точності та узгодженості. Це призводить до зменшення усадки, зменшення подовження та збільшення терміну служби. Видалення ВСІХ шківів з вуздечки підвищує безпеку і дає кайту пряме та точне керування. Кінцевий результат – менший опір, більша точність та більш пряме відчуття. Нове налаштування короткої чуйної вуздечки дає Reach швидкий депауер, дозволяючи кататися на ньому ще більш широкому діапазоні умов.
 

НОВІ ЛЕГКІ БАЛОНИ У БУДЬ-ЯКОМУ РОЗМІРІ
Легкі балони тепер використовуються у всіх розмірах цієї лінійки. Це додаткове зниження ваги допомагає новому 2021 Reach літати більш ефективно та покращує характеристики при слабкому вітрі.
 

НОВА ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ
Reach ідеально підходить для катання на спарених крилах і слабкому вітрі, має стабільний та збалансований повний профіль для передбачуваної, стабільної подачі потужності в будь-яких умовах та виняткової продуктивності на низьких частотах. Найлегший кайт у нашому асортименті, легша конструкція з 3 стійками та потужніший профіль тяги вперед допомагають вам вставати та рухатися в умовах слабкого вітру. НОВА зменшена маса конструкції допомагає моделі 2021 Reach літати ефективніше і навіть краще при слабкому вітрі. Ми знизили вагу для оптимального управління та продуктивності без шкоди для міцності або довговічності, використовуючи невеликий двошаровий купол вздовж задньої кромки замість важчих матеріалів з дакрону. У великих розмірах ми також використовували легший дакрон у всіх передніх кромках та стійках.
 

ПІДСИЛЮВАЧІ І ПЕТЛИ З ПЛАВНИМ НАДІЙНИМ ЗАХОПЛЕННЯМ
Reach має чудову висоту і час зависання з компактним радіусом повороту, завдяки конструкції з середнім подовженням, ширшим кінцем крила і добре збалансованою оголов'ям. Під час петлі багато кайтів роблять паузу, перш ніж знову піднятися, але Reach має плавне, стабільне захоплення і не соромиться повертатися.
 

МАСИВНИЙ РУХ ВІТРУ І ПРИВІД НА ВІТРІ
Потужний профіль ухилу-вперед у поєднанні з оптимізованими перехідними панелями профілю дає Reach дуже плавний та ефективний вхід у профіль та рух проти вітру.

НЕЙМОВІРНО ПОТУЖНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ
Reach має трохи більш високе співвідношення сторін, що забезпечує чудову висоту і час зависання, в той час як його більш широке завершення крила і добре збалансована вуздечка допомагають підтримувати компактний радіус повороту, що ідеально підходить для кайт-петель. Під час кайтлупа Reach має плавне, стабільне захоплення і без вагань повертається.

ПРЯМЕ І ВІДПОВІДАЛЬНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ
Тактильне керування з легким тиском на штангу та імпульсом кермового керування для швидкої реакції та малого радіусу повороту. Швидко реагуюче рульове управління та нейтральний статичний баланс допоможуть вам досягти максимальної ефективності в серфінгу без будь-яких сюрпризів. Reach добре дрейфує та не падає ні на передню, ні на задню стійку. Тиск на штангу та імпульс рульового управління можна регулювати на закінченні крила, що дозволяє точно налаштувати характеристики кайту відповідно до ваших особистих уподобань.

Впевнений перезапуск із SWEPT DESIGN
Конструкція із середнім діаметром передньої кромки та середнім високим аспектом забезпечує велику площу в центрі кайту для підвищення ефективності та забезпечує додаткову плавучість, допомагаючи кайту швидко виходити з води навіть у найлегших умовах.

ТОЧНИЙ ПРОЕКТ ПРОФІЛЮ
Профіль ухилу вперед у поєднанні з оптимізованими перехідними панелями профілю дає кайту Reach дуже плавний та ефективний вхід у профіль та рух проти вітру. Для Reach ми розробили систему керування поздовжнім профілем, яка з'єднується зі швом передньої кромки, щоб забезпечити збереження точної форми профілю якомога ближче до передньої кромки, створюючи плавний перехід від сегментованої передньої кромки до вигнутого куполу. Це призводить до ще більш аеродинамічного та ефективного повітряного потоку та меншої турбулентності.
 

ПРОГРЕСИВНИЙ ФРИСТАЙЛ СЕРЕДНИЙ HIGH AR
Легкий повітряний змій з перчинкою, коли він потрібний для маневрів вільним стилем. Середньо-високе співвідношення сторін у поєднанні з потужним профілем дає Reach вибуховий ефект. Хороший поштовх допомагає створити провисання волосіні при проходженні рукояткою - просто завантажте її, нанесіть твердий край і відірвіться від води для легкого просування у фрістайлі.

ПРЕМІУМ TEIJIN D2 TECHNO FORCE CANOPY
Тканина D2 Ripstop від Teijin. Високоякісний матеріал для купола високої щільності, виготовлений у Японії з використанням пряжі з високоміцного поліестеру, що забезпечує легкість, високу міцність на розрив та довговічність. Teijin Techno Force має найвище співвідношення міцності та ваги та найтриваліший термін служби в галузі.
 

ЗАХИСТ ДУРАЛІТУ
Легке посилення для захисту від тертя та стирання вздовж стійок до передньої кромки. Знизу вставлено тонке поролонове набивання, яке утворює легкий міцний буфер, який злегка піднімає кайт з шорстких поверхонь і захищає рядки вздовж розпірок та швів передньої кромки.
 

ПОСИЛЕНА СИСТЕМА КЕВЛАРУ З ВІДБИВАЧАМИ
Для найбільш точного та міцного з'єднання стійки та передньої кромки. Дефлектори вуздечки на передній кромці запобігають зачепленню тросів керування за стійки.
 

HYPERFLOW ШВИДКА ОДНОТОЧНА ІНФЛЯЦІЯ
Одноточкова система надування великого об'єму зі шлангом більшого діаметру для швидкого надування та здування. Головний клапан накачування байонетного типу сумісний з більшістю насосів. Адаптер не потрібний.
Неймовірна стійкість для фойлу і легкого вітру
Володіючи передбачуваною і стабільною подачею потужності в будь-яких умовах, Reach демонструє виняткові характеристики на низьких обертах, особливо на низьких швидкостях при слабкому вітрі. Його помірний діаметр передньої кромки забезпечує додаткову плавучість, допомагаючи кайту швидко виходити з води навіть у найлегших умовах.

0 відгуків

Відгуків про "Кайт North Reach Kite 85000.210004 Ocean Blue" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися