Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 NATIVE
Код товару:
143174
Розмір :
В наявності
Ціна:
27 302  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Призначення Вейкбординг
Стать чоловічий
Рік 2022
Особливість парк/катер

Опис товару

2022 NATIVE

All-Terrain / Tech / Pop

Вейкборд Slingshot Native – справжній король кросоверів, який зарекомендував себе як фаворит команди, як для райдерів, що катаються виключно на тросі, так і за катером. Він швидкий і вільний на воді, має середню жорсткість і досить жорсткий для вибухової бавовни на катері, не жертвуючи своєю грайливістю в парку.

З моменту свого дебюту в 2020 Native зарекомендував себе як фаворит команди як для райдерів, що використовують тільки кабель, так і для катера. Цей справжній король кросоверів є реінкарнацією двох застарілих моделей минулих років – Recoil та Response – з такими покращеннями, як Elliptical. Увігнуті і тонкі гнучкі наконечники задоволення потреб гонщика нового століття. Він швидкий і вільний на воді і має середню жорсткість, досить жорстку для вибухової бавовни за катером, не жертвуючи своєю грайливістю в парку. Ця дошка, безперечно, є вашим універсальним снарядом для будь-якого типу катання, створений для гонщика, який не може бути прив'язаний тільки до однієї дисципліни.

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми створили Native за участю нашого професійного райдера Алекса Грейдона з метою створення ULTIMATE кросоверної дошки для всіх стилів катання.
ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Native - це результат майже 15-річної участі райдерів - у ньому є все, що їм подобалося, і нічого більше. Гарантований гарний дозвілля, незалежно від того, куди вас приведе ваше катання.

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 NATIVE" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися