Дошка для вейкбордингу Slingshot 2021 VALLEY
Код товару:
142640
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
22 385  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Призначення Вейкбординг
Стать жіночий
Рік 2021
Особливість парк
Розмір 144

Опис товару

Вейкборд Valley 2021 – це жіноча паркова дошка аналог чоловічого Terrain, призначена для райдерів, які хочуть вивести свої навички на новий рівень. Невеликий рокер і середня гнучкість дозволяє почуватися на фігурах стабільно та впевнено, а максимально м'який флекс дасть можливість тиснути преси без особливих зусиль. Широкий профіль та безперервна лінія рокера дозволяють легко кататися парком зосереджуючи всю увагу на подоланні кожної фігури без пропуску.
Особливості:

  • М'який Flex дозволяє райдерам легко відчути хвилювання гнучкості, не докладаючи до цього багато праці при жимі, найбільше підходить спортсменам чиї тренування зосереджені на фігурах.
  • Порівняно невеликий, безперервний рокер забезпечує швидку їзду, передбачуване клацання, відмінне утримання канта та впевнені приводнення.
  • Слизька з ледь помітними увігнути роблять більш чисту і ефективну поверхню. Вони допомагають згладжувати нерівності води, додають зчеплення без впливу на жвавість, дають шанс вирулити у випадки помилки.
  • Кромки Singleshot Fusion – Slingshot перенесли ту ж технологію, що використовується у виробництві коліс для скейтбордів із високою твердістю. Інноваційний виробничий процес буквально вливає рейку в серцевину, забезпечуючи неперевершену амортизацію та довговічність.
  • Серцевина з Павлівнії надає живого характеру, якими славляться дошки Slingshot. Вертикальне ламінування конструкції відмінно амортизує завдяки міцності волокон деревини та гарантує тривалий термін служби.
  • Вставки Carbon Bedrock - легкі, гнучкі та надміцні, армовані вуглецевим волокном перед інтегруванням в основу. Зменшує загальну вагу, збільшує тягове зусилля, не заважає згинання дошки.
  • Додаткове покриття днища 0,7 мм забезпечить плавне ковзання по перешкодах та цілісність. Покриття Балістик піддалося тестуванню найжорстокіших паркових гуру вже багато років — заслуживши найвищу оцінку схвалення.
  • Масивний профіль - спрощує фіксацію на рейках до кінця, а велика площа утримувати вас на поверхні води з меншим навантаженням на руки.
     

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2021 VALLEY" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися