Трапеція Rideengine Lyte Direct Connection Black Harness
Код товару:
143076
Виробник:
Ride Engine
В наявності
Ціна:
15 540  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Ride Engine
Стать чоловічий
Розмір L

Опис товару

 

 

У 2022 році  Ride Engine продовжили технічно вдосконалювати наші трапеції та осмислено підійшли до розширення лінійки трапецій.

 

 

Трапеції нової колекції матимуть різний вигин спинної пластини, різний дизайн та елементи оздоблення, а також цільове призначення, оскільки тепер певний вид трапецій буде підходити під певний стиль катання та умови.

 

RE Unity Hook – це високотехнологічна система фіксації гака, яка оптимізувала продуктивність трапецій та забезпечила комфорт на новому рівні!

 

Лінійка трапецій Ride Engine

забезпечує рівень продуктивності, довговічності та підтримки, який перевершує вимоги та мрії кожного окремого райдера!

Ми з гордістю представляємо вам нову трапецію в лінійці Ride Engine, основною особливістю якої є легка вага.

 

Трапеція виконана за композитною технологією Hard Shell із використанням піни Cell-Lock, яка забезпечує цій трапеції найлегшу вагу з усіх існуючих трапецій із жорсткою формою. Вага трапеції середнього розміру (розмір М) не перевищує 1 кг. Форма профілю як і у попередніх моделей трапецій Ride Engine виконані із застосуванням комп'ютеризованого припасування під лекала попереку тисяч користувачів, щоб трапеція сиділа на попереку як влита.

 

 

Трапеція забезпечує жорстку та міцну підтримку попереку з використанням технології Lumbar Lock.

Конструкція профілю забезпечує максимальну мобільність та рухливість, утримуючи при цьому трапецію на попереку та перешкоджаючи сповзанню трапеції вгору.

Внутрішня частина трапеції виконана із застосуванням термоформованих осередків знижує проникнення води до мінімуму, зберігаючи при цьому легкість у використанні та забезпечуючи комфорт протягом усього дня. Внутрішній поясний ремінь для фіксації трапеції проходить по всьому колу трапеції, досить еластичний і має кишеню під стропоріз, а також спеціальне кріплення для лиша.

 

Існує дві конфігурації (Webbing та Direct) для кріплення гака Unity, яка є високотехнологічною системою фіксації гака, яка оптимізувала продуктивність трапецій та забезпечила комфорт на новому рівні!

 

Дана система кріплення гака унеможливлює використання традиційних лямок, забезпечуючи надійну фіксацію. Якщо ви шукаєте найлегшу трапецію з ідеальною комфортною підтримкою, яка допоможе розкрити ваш потенціал, то вибір очевидний – Ride Engine LYTE!

Будь-яка компанія може зробити легку трапецію, але компанія Ride Engine – не просто компанія, ми є родоначальником жорстких та ергономічних трапецій, які у свою чергу є найзручнішими та найсучаснішими у Світі.

 

І ми з гордістю представляємо новинку 2022 Lyte Curv, модель яка забезпечує найкращі безкомпромісні характеристики при вазі менше одного кілограма. Винайдений нашими інженерами композитний матеріал Curv®, який ми використовуємо як основний матеріал у виробництві моделі Lyte, не просто легкий, але і дуже міцний і зносостійкий - його висока міцність на розрив дозволяє каркасу зберігати розроблену Ride Engine форму поперекового замку, яка стала знаменитою в всьому Світі, адже завдяки їй трапеція більше не піднімається нагору і не скручується на тілі.

 

Оснащена ременями Unity Ladder-Lock, трапеція готова до інтеграції з нашими гаками нового покоління Unity Spreader Bar, що фіксують. Крім того, відмінною рисою даної моделі є наявність усередині нової піни Cell-Lock Foam: термоформована піна із закритими порами, яка практично виключає вбирання води і зберігає легкість трапеції незалежно від тривалості занять.

Особливості конструкції:

1. LIGHTWEIGHT Curv® HARD SHELL

Композитний матеріал нового покоління, що забезпечує жорсткий, довговічний та міцний корпус трапеції при надзвичайно маленькій вазі (менше 1 кг для розміру М).

 

2. UNITY SPREADER BAR COMPATIBLE

Наша запатентована система розпірних планок «встанови та забудь» створює міцне та стабільне з'єднання. У розпірці Unity Spreader Bar застосована оригінальна конструкція з використанням виготовлених на індивідуальне замовлення ременів Unity зі сходовим замком, що унеможливлює використання традиційних ременів і забезпечує неперевершену фіксацію без ковзання.

3. CELL-LOCK FOAM

Піна нового покоління з великими порами, ламінована зверху спеціальним матеріалом, сприяє зменшенню проникнення води всередину трапеції, зберігаючи трапецію легшою під час використання та забезпечуючи комфорт протягом усього дня.

4. LUMBAR LOCK

Унікальна поясна форма для трапеції RideEngine. Це спеціальна форма розроблена науково та створена з урахуванням 1000 нестандартних форм попереку різних людей. Вона підлаштовується під індивідуальну форму спини райдера, підтримує поперек та боки, надійно фіксуючи трапецію. Завдяки "Lumbar Lock" ви отримуєте покращену ергономіку, тобто максимальну підтримку вашої трапеції. Трапеція більше не ковзатиме з боку в бік або сповзати вгору.

5. LOW-PROFILE DESIGN

Низькопрофільна форма забезпечує ідеальну посадку та максимальну мобільність, утримуючи трапецію на місці та розподіляючи навантаження по всій площі зіткнення зі спиною. Це значно покращує комфорт, прибираючи ефект зашморгу.

6. HANDLE-PASS, FRONT-MOUNTED LEASH ATTACHMENTS

Handle-Pass leash та переднє кріплення для страхового лиша. Для райдерів, які люблять фрістайл, трапеція оснащена спеціальною ручкою-повідцем, на який можна причіплювати лише страхувальний. Цей повідець можна знімати за необхідності, наприклад, якщо ви катаєтеся на віндсерфінгу. Також є дві передні точки кріплення повідця у вигляді D-подібного кільця для коротких лиша.

7. INTERNAL WAIST-BELT STRAP

Внутрішній поясний ремінь з однією застібкою, ремінь забезпечує надійну посадку та легке регулювання.

8. HOOK-KNIFE POCKET

Зручне розташування кишеньки для стропопорізу.

*ГАК-ФІКСАТОР ПРОДАЄТЬСЯ ОКРЕМО!

0 відгуків

Відгуків про "Трапеція Rideengine Lyte Direct Connection Black Harness" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

11 340  грн
9 072  грн
10 500  грн

Ви дивилися