14 700  грн
14 700  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 5)

Трапеція для віндсерфінгу

Купити трапецію для віндсерфінгу в Києві

Якщо ви періодично змушені робити паузи в серфінгу через сильну втому рук, значить, настав час купити трапецію для віндсерфінгу. Вибрати й купити трапецію для віндсерфінгу в Києві можна у нас в інтернет магазині SportZone. Ваш вибір трапеції залежить від стилю вашого катання дисципліни в якій ви плануєте досягти результатів, тому що трапеції для віндсерфінгу розрізняються як по призначенню так і по конструкції. Для гонок race і slalom які передбачають довгі галси, найбільш підходять сидячі трапеції; в той час як для freestyle, freeride і wave кращим вибором буде поясна віндсерф трапеція, при цьому, для максимальної додаткової безпеки можна вибрати і купити в Києві комбіновану трапецію з Спасжилет, а на літо можна вибрати комбіновану трапецію зі штанами.

Сидячі віндсерф трапеції (race, slalom)

Сидячі трапеції для віндсерфінгу дозволяють легше ходити довгими галсами, особливо під великим вітрилом. При використанні сидячій віндсёрф трапеції центр ваги розташовується нижче, ніж в поясний віндсёрф трапеції, тому вам легше буде контролювати великий парус, врівноважуючи силу тяги вітрила власною вагою. При амортізірованіі колінами хвиль за рахунок більш довгих трапеції шкотів, ваше тіло (а значить і центр тяжкості) знаходиться в одній точці по відношенню до дошки, тому правильно відвис на сидячій віндсерф трапеції, ви будете перебувати в більш стабільному положенні, ніж на поясний трапеції.

Недоліки сидячій трапеції для віндсерфінгу зводяться до необхідності здійснення більш розгонистих рухів при відкріпленні і прикріплення до трапеції шкотами, ці операції стають більш витратними за часом, що ускладнює використання сидячих трапецій для віндсерфінгу для фрістайлу.

 

Поясні віндсерф трапеції (freestyle, freeride, wave)

Поясні трапеції для віндсерфінгу, набагато швидше чіпляється і відчіплюються. Все відбувається практично миттєво. Завдяки більш високо стійці, якщо купити поясний віндсерф трапецію, це дозволяє швидше проводити необхідні операції, реагуючи на зміни з вітрилом і дошкою. Тому в поясних трапеції для віндсерфінгу легше виконувати фристайл-елементи, особливо новачкам. Головним недоліком таких трапецій для серфінгу є небезпека того, що трапеція може поступово з'їхати вгору по тілу, особливо якщо вона одягнена недостатньо щільно. Цей недолік особливо проявляється при тривалому перебуванні в низькій стійці. Крім того, при використанні поясний віндсерф трапеції складніше утримувати великий парус, особливо при поривах, тому що центр сил знаходиться трохи вище на трапеційні гачку. Поясні трапеції для віндсерфінгу з тих, що можна купити в Києві, конструктивно можуть виконуватися разом зі Спасжилет або бути скомбіновані разом зі штанами.

Віндсерф трапеція необхідна при відпрацюванні техніки ходіння на повних курсах. Нарешті, за допомогою серфінг трапеції, при хорошому володінні необхідними прийомами, можна впоратися практично з будь-якими погодними умовами. Звичайно, ходіння з серфінгтрапеціей має і недоліки. Найбільшу небезпеку становить опинитися під вітрилом з закрученим навколо гака шкотом серфінг трапеції. Тому застосування на перших порах швидко відстібаються пряжок і вправу зі звільнення від пояса під вітрилом необхідно відпрацювати кожному, хто починає ходити з трапецією, в першу чергу, перш ніж купити трапецію для віндсерфінгу в Києві.

В даний час змагання з віндсерфінгу без трапеції просто немислимі. Поява трапецій дозволило застосовувати більш короткі дошки. А для звичайних виндсерферов-любителів, трапеція перетворила віндсерфінг в задоволення.