Планка управління Slingshot 2019 Compstick w/ Sentinel 20” x 20m
Код товару:
139116
Виробник:
Slingshot
В наявності
Ціна:
26 000  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Розмір 20
Призначення Кайтбордінг
Рік 2019
Артикул 13907

Опис товару

Планка управління Slingshot 2019 Compstick w/ Sentinel 20” x 20m

Slingshot Compstick w/ Sentinel надійна, перевірена часом, проста у використанні, без будь-яких проблем, з простим дизайном, інтуїтивно зрозумілими функціями та бездоганною конструкцією. Кожен райдер розуміє. Що планка не повинна стояти між Вами та кайтом – вона повинна відчуватися продовженням рук, якою є Compstick. Оснащена найпотужнішими стропами з існуючих (800Id – внутрішні, 500Id – зовнішні), легкою системою скидання, зручним інтерфейсом, що вселяє впевненість і дозволяє кататися, забувши про існування планки. Ця планка створена для райдерів, які віддають перевагу надійним і простим планкам з верхнім депауером. Її оновлений поворотний перемикач переміщений під панель та інтегрований у систему безпеки, що робить центральні стропи максимально рівними та простими.

З ТРИМІРОМ РОЗМІЩЕНИМ ЗВЕРХУ
РОЗМІРИ:
17 in bar x 20 meter lines
20 in. bar x 20 meter lines (+3 meter extensions)
23 in. bar x 27 meter lines
:
КАЙТСЕРФІНГУ Зроблено у США!
+ Величезний дипауер: надійна страховка
+ Краща видимість без зайвих і заважають огляду пристроїв над планкою
+ Спокійне катання з інтуїтивною системою безпеки
+ Функціональна: міцне покриття, поплавки на стропах, функціональний дипауер Knob, 2 петлі oh-shit .

Високотехнологічні, високоякісні стропи — недооцінена частина обладнання в кайтбордингу. Коли йдеться про безпеку та міцність, ми не жартуємо. Тому ми використовуємо товсті стропи в кайтбордингу. Стандартні стропи в індустрії 500 фунтів, а ми використовуємо 800 фунтів, зроблені в США ексклюзивно для Slingshot і тільки стропи білого кольору! Ми не додаємо барвники, оскільки це знижує якість стропи! Коли ваше життя буквально висить на волоску "Стропе", то не погоджуйтесь ні на що крім кращого!
Наша система Sentinel зроблена для райдерів, яким подобається її простий дизайн, міцна конструкція, але вони віддають перевагу триммеру над планкою. Sentinel оснащена регульованим затиском над планкою, страховкою з шарніром (вертлюгом) під планкою та всіма іншими якостями Compstick. У 2019 році ми надали планці Compstick новий свіжий вигляд та вдосконалили поплавці та верхнє покриття з EVA матеріалу.
Ви полюбите Compstick Sentinel, якщо хочете повного контролю та впевненості. Compstick Sentinel працює інтуїтивно, дипауер регулюється над планкою та страховка не має рівних на ринку.

0 відгуків

Відгуків про "Планка управління Slingshot 2019 Compstick w/ Sentinel 20” x 20m" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися