Планка управління CORE SENSOR 3 Bar (52cm/24m, Short Leash)
Код товару:
141017
Виробник:
CORE KITES
В наявності
Ціна:
29 190  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
CORE KITES
Розмір 24
Призначення Кайтбордінг
Рік 2021

Опис товару

Планка управління CORE SENSOR 3 Bar (52cm/24m, Short Leash)

Feel. Control. Connect.

Досконалість, мінімалізм та нічого зайвого!

 

Ідеально проста і одночасно технологічна – планка для кайту нового рівня, функціональний дизайн та чиста естетика у надлегкій планці для кайту Sensor 3 – легендарна німецька технологічність та бездоганний стиль! 
Ваш iPhone у світі кайт планок ;)
Неперевершений зворотний зв'язок планки, комфорт і ніяких надмірностей. Планка не навантажена зайвими функціями та вагою, ідеально спроектована німецькими інженерами конструкція забезпечує чудове відчуття та комфорт.

СЕРДЦЕВИНА З ТИТАНУ. СУПЕР ЛЕГКИЙ І КРЕПКІЙ.
Вбудована титанова пластина гарантує, що Ваша планка залишиться цілою у найжорсткіших випробуваннях. Це може бути перебір, але ми вважаємо за краще не заощаджувати на безпеці. Надійність – це те, що дуже важливо у кайтсерфінгу!
 

STEALTH WINDERS!NEW!
Жодних рогів, гострих кутів або жорстких виступаючих кінців на цій планці. Чисті, мінімалістичні та гладкі кінці барів не просто виглядають фантастичними, це й справді інновація в індустрії. Sensor 3 піднімає якість планок для кайту на зовсім інший рівень!
 
GRIPLOC NEW!
Не велике, не ковзаюче і рівномірно розташоване покриття для комфорту Ваших рук - навіть на марафонських дистанціях, забудьте про рукавички з нашою новою планкою, тільки прямий зв'язок з райдером ;). Контрастні кольори забезпечують покращене візуальне розуміння «ліворуч/праворуч». І тонка червона лінія на нижній стороні дає вам знати, якщо у хвилі ви взяли планку не тією стороною, її добре видно навіть під водою!
КОНТРОЛЬ
Вся система проведення строп, кільця та ролики - спроектовані таким чином щоб забезпечити м'якість та контроль навіть над 19м розміром кайту. Безпрецедентний зворотний зв'язок, керування та інтуїтивне відчуття положення крила.
 
LIVE WIRE NEW!
Відчуйте кращий зв'язок з Вашим кайтом з поплавцями, які не заважають природному руху кермових ліній, оскільки вони закінчуються на кілька сантиметрів вище за бар. І відрегулюйте ширину смуги (50/46,5 см), просто повернувши лінійний блок у корпусі планки. Ми також приховали еластичні тримачі строп у поплавці. 
 

АВТО РОЗКРУТКА!
Поплутані стропи пішли минуле. Розкручуйте силові стропи після кайтлупа просто потягнувши планку на себе. Керамічний вертлюг автоматично розплутує силові стропи. Максимально комфортно та без зайвих рухів!
 
Просто. Швидко. Легко. І перевірено.
Наша блочна та чиста система зменшує тягові зусилля в чотири рази, дозволяючи швидко та легко керувати кайтом на поривах. І триммер має еластичну конструкцію, яка тягнеться і не заважає Вам під час катання.
 
CONNECT
Система безпеки бару є найважливішою сполучною ланкою між Вами та Вашим кайтом. Вона має працювати бездоганно та інтуїтивно. Новий QR Sensor 3 відповідає всім вимогам активувати страховку полегшало, ніж будь-коли.
 
CIC RELEASE NEW!
Безпека – це основа. Основою нашого нового Core Intuitive Connect є проста та швидка активація. Червоний ковпачок CIC призначений для забезпечення чудового захоплення в аварійних ситуаціях. Складання механізму відбувається так само швидко і легко, поки ви не почуєте його клацання. CIC Release - це просто та безпека, будь впевнений у нашій системі безпеки.
 
SUPPORTED SINGLE FRONTLINE SAFETY (SSF)
Ексклюзивна гібридна система CORE поєднує в собі переваги однієї силової стропи та іншої подвійної, що відповідає за безпеку – «віртуальної 5 стропи». При активації страховки вона витягується вперед (нижче за "Y"), на 100% виключаючи тягу. При цьому активна система вкорочує другу передню лінію (над "Y"), яка переміщає кайт у стійке та безпечне положення ідеальне для повторного запуску.
 
SHORT SAFETY LEASH
Короткий ліш не бовтається та не заважає Вам під час катання.
Він входить до стандартної комплектації з усіма планками CORE. При підключенні до кільця страховки наш ліш розміром 50 см забезпечує найкращу ергономіку та безпеку. Його легше побачити чи схопити, і він не заплутається. Доведено, що якщо Ви раптом забули підключити лише довгий, він б'є по воді і Ви просто цього не помічаєте. Короткий же зачіпає Вашу ногу і Ви відразу помічаєте, що він не підключений.
Якщо ви практикуєте вейкстайл у нас є Pro Leash для вас.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 
СТРОПИ, ВИГОТОВЛЕНІ В НІМЕЧЧИНІ

Основа планки – стропи. Наш прямий постачальник, Liros, є синонімом самого терміну «стропи» та еталонному, найкращі інновацій та виробництва у світі. Вони попередньо розтягують усі наші стропи під теплом для тривалої роботи. Усього 1,8 мм товщиною та міцністю на розрив 368 кг, стропи Sensor 3 будуть працювати надійно та довго.
 
З'ЄДНАНІ КІНЦІ
Для кращого утримання. Ми зрощуємо всі кінці строп перед шиттям для міцнішого з'єднання. Це складніше у виробництві, але цей метод гарантує більш високу міцність та кращу аеродинаміку.
 
REPLACEABLE BAR INSERTS
Прості та змінні. Стрижневі вставки, що оточують стропи в місці максимального тертя, гладке їх при проходженні там зменшує зношування. Стропи служать Вам довше та надійність їх підвищується. Вставки також легко та недорого замінюються без інструментів.
 
TECTRANIUM POWERLINES 
Сильні та міцні. На передніх лініях від "Y" до чікенлупа використовується наша ексклюзивна, низька розтяжка, Tectanium. І ми захищаємо його 5,2 мм, УФ-стабілізованим поліефіром, там він проходить через бар. Практично безфрикційні, стропи в оплетці є аеродинамічнішими, забезпечують кращий зворотний зв'язок і більш комфортні між пальцями. Просто почекай, поки спробуєш. І все зрозумієш.
  
ANTI-SLIP COATING 
Спеціальна гума наноситься на кінці бару та CIC, щоб надати поверхні ще більше зчеплення при мокрому стані.

 

0 відгуків

Відгуків про "Планка управління CORE SENSOR 3 Bar (52cm/24m, Short Leash)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися