Стрічка з клеєм для камусу Kohla Tirol Smart Glue Lite, 130мм, рулон 4м
Код товару:
1794
В наявності
Ціна:
1 310  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Замінний клей для камусів Kohla із клеєм Smart Glue. Ширина смуги клею 130 мм, довжина 4 метри.

Призначений для заміни клейового шару на камусах Kohla, де спочатку із заводу йшов клей Smart Glue. На відміну від замінного клею Hot-Melt має найкращу адгезію до гумової підкладки.

Так як клей є, по суті, ремонтним, і його заміна проводиться в домашніх умовах, а не на заводі, то після заміни він втрачає можливість експлуатації без протектора – як це можна робити із заводським клеєм Smart Glue. Експлуатувати після заміни його необхідно із сіткою, а не плівкою.
Для нанесення необхідно: 1) видалити з камуса старий клей; 2) наклеїти на камус стрічку із замінним клеєм (можна навпаки - камус на розкотену стрічку); 3) Добре притиснути (ретельно прогладити рукою); 4) обрізати виступаючі за краї камуса ділянки стрічки з клеєм (канцелярським ножем, наприклад); 5) пропрасувати праскою при температурі 150...160 градусів; 6) Дати охолонути; 7) Видалити паперову стрічку.

Різати стрічку найзручніше канцелярським ножем, з боку паперового шару, підклавши під стрічку щось тверде (фанера, двп, пластикова панель тощо).
ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, г:190
Тип:Клей для камуса
Бренд: Kohla Tirol
Ширина, мм: 130
Довжина: 4 м
Тип клею: Smart Glue

0 відгуків

Відгуків про "Стрічка з клеєм для камусу Kohla Tirol Smart Glue Lite, 130мм, рулон 4м" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися