Кріплення для кайтборду North Flex TT Bindings 85003.220030 M-L
Код товару:
143245
Виробник:
North
В наявності
Ціна:
9 600  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
North
Рік 2022

Опис товару

Кріплення для кайтборду North Flex TT Bindings 85003.220030 M-L

М'які петлі для кайтборда, що амортизують, з необхідним зчепленням під ногами. Наші комфортні безшовні нутрощі KnitFlex та килимки з піни потрійної щільності GripFlex регулюються за розміром та розворотом стійки. В результаті ми отримали надійне кріплення та підтримку.

Особоливості:

  • Удосконалена форма та посадка петлі
  • Унікальні безшовні нутрощі KnitFlex c попередньою розтяжкою та ламінуванням зроблені з м'якої тонкої піни, що дозволяє швидко та надійно вставити ногу на місце.
  • Цього року ми подовжили верхні липучки, щоб вони краще тримали і не задирали воду.
  • Темні килимки потрійної щільності EVA

Надзвичайно м'які петлі регулюються і пристосовуються без натирання. Гумові устілки з етилену вінілацетату різної м'якості для гасіння вібрації, не ковзають при намоканні і мінімізують затримку піску. Надшвидка установка триточкового з'єднання гарантує індивідуальне припасування, а розділені внутрішні ремені на липучках доставляють максимальний комфорт для всіх видів, розмірів ніг.У 2022 році доопрацювали кріплення, щоб забезпечити ще більш надійну та комфортну посадку зі збільшеною бічною підтримкою. Регулятори Flex створюють зручне розташування стопи, безпечне відчуття.
Тканина Knitflex попередньо натягнута і ламінована з наповнювачем, який набуває форми саме вашої ступні без будь-яких складок.
Удароміцні пади GripFlex потрійної густини. Прогумований EVA килимок забезпечує м'яку амортизацію та зберігає зчеплення у вологому стані. Більш крутий похилий носок запобігає вислизу стопи під час трюків з обертаннями.
Бічні підніжки має ергономічний кут нахилу, що сприяє оптимальному розподілу ваги, для мінімізації отримання травм. Зовнішні кутові вставки на п'яті для додаткової бічної підтримки.
У нашій шеститочковій системі кріплення використовуються гвинтові кріплення M6x16 мм для встановлення дошки в різних положеннях з регулюванням стійки. Перемістіть обважування назад або вперед. Овальні отвори дозволяють використовувати стандартні промислові відстані між гвинтами від 6 до 6,5 дюймів.

Відео огляд

0 відгуків

Відгуків про "Кріплення для кайтборду North Flex TT Bindings 85003.220030 M-L" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

25 600  грн
17 920  грн
12 000  грн

Ви дивилися