Кайт Slingshot RPM V12 10m
Код товару:
140492
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
73 080  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Рік 2021

Опис товару

Кайт Slingshot RPM V12

SLINGSHOT RPM V12 - має легендарний статус одного з найбільших колись створених повітряних зміїв, і він все ще розвивається. Ми продовжили його розвиток з нашим новим матеріалом купола - 4x4 Canopy Tech - який робить його більш жорстким, міцним та довговічним. Кайт зберіг свою структуру з трьох поперечних балонів і широкі П-подібні закруглення, а також систему Flyline Bridle, яка була представлена ​​ще минулого року. Система розстроповки FlyLine у ​​поєднанні з новою формою купола, яка отримала назву Modified Open C, відкрили нову область продуктивності для RPM. Ця покращена форма повітряного змія та конфігурація розстроповки прискорили кайт на поворотах, а також збільшили підйомну силу (lift) та час зависання (hangtime). Завдяки збалансованому і прямому управлінню, ви отримуєте неймовірний контроль над кайтом, який у свою чергу зробить досягнення наступного рівня в кайтбордингу набагато легше і веселіше, ніж будь-коли.
 
 

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

 • Кайт RPM V12
 • RPM (NEW)
 • Extra Bungee
 • Ремкомплект для балонів
 • Інструкція  

 
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ RPM V12

 • NEW Оновлений RPM найпродуктивніший і найтехнічніший просунутий
 • кайту
 • Потужне але передбачуване прискорення та кайт лупи
 • RPM був створений, щоб розкрити весь ваш потенціал, від новачка до Чемпіона Світу! 
 • Легкий перезапуск та скидання тяги
 • Удосконалена форма Modified Open C, спільно з розстопуванням FlyLine, прискорює швидкість обертання RPM, а також збільшує час підйому та зависання.

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ:
 
NEW 4X4 CANOPY TECH  - Новинка 2020 року - це новий чотирирічний ріпстоп! Ми модернізували нашу конструкцію бані з армованим ріпстопом Teijin 4x4. Це найміцніший і найжорсткіший матеріал на ринку в даний момент. Ваш кайт буде служити вам набагато довше, матиме більш високу вартість при перепродажі. Відчувається кайт набагато твердішим і стійкішим у повітрі, особливо при поривчастому вітрі.
 
NEW МОДИФІКОВАНИЙ КУПОЛ OPEN-C - Ми зменшили дугу колишньої форми кайту на користь повнішої і глибшої цешки. Ця істотна зміна практично не помітна, коли ви бачите кайт на пляжі, але варто йому піднятися в повітря, ви відразу відчуєте різницю. Ця зміна форми купола дуже впливає на продуктивність - перш за все на загальну потужність, структурну стабільність, час зависання і контроль у повітрі.
 
ОРИГІНАЛЬНА ПЛАТФОРМА З ТРИХ ПОПЕРЕЧНИХ БАЛОНІВ - Три поперечні балони дають RPM чарівну комбінацію легкого кермового керування, миттєвого відгуку та керованості, а також максимальної тяги, що робить його провідним кайтом як для фрірайду, так і для фриста.
 
FLYLINE BRIDLE SYSTEM- РОЗСТРОПУВАННЯ - Нова розстроповка, яку ми застосували в RPM 2020 - це комбінація роликів, які ми використовували на попередніх моделях RPM та гумок банджі IRS, яку ми створили кілька років тому. Ми використовували ролики, щоб надати кайту більшу структурну стабільність і динамічніше рульове управління. Потім ми додали в цю систему банджі IRS, щоб досягти більш прямого відчуття і більш плавної подачі енергії, коли повітряний змій пролітає через вікно. Розстроповка FLYLINE поєднує в собі як ролики, так і банджі, але нехай це вас не лякає, адже це призводить до більш швидких, вищих, потужніших польотних характеристик, ніж будь-коли раніше.
 
КІЛЬКА ТОЧОК КРІПЛЕННЯ - У турбіні є кілька точок кріплення на кайте - як на передньому, так і на задньому краї - які дозволяють райдерам точно налаштовувати поведінку та чуйність кайту на основі стилю їзди та умов конкретної сесії. Ця настройка виконується швидко і легко і дуже впливає на загальну продуктивність кайту; Ви можете вибрати різні налаштування, наприклад одні для тренування фрістайлу, інші для зручного фрірайду або для катання хвилями або навіть на гідрофойлі, вибирати Тобі! Спробуй усі налаштування та знайди оптимальну для себе!
 
LOAD SHIFT - Якщо перекладати дослівно, це зміщення навантаження. Там, де інші повітряні змії деформуватимуться або скручуватимуться під навантаженням, система зміщення на нових RPM активно розподіляє навантаження по всьому куполу, що призводить до більш гладкої поведінки при більш потужній продуктивності. Нова конфігурація розстроповки FlyLine активно передає потужність і навантаження від кінчика крила до всієї поверхні купола під час польоту, задіявши одночасно обидва кінці кайту. 
 
КОНСТРУКЦІЯ SURF-TOUGH - Технологічне компонування матеріалів плюс точні інженерні шви уможливлюють появу повітряних зміїв, здатних вистояти навіть після сильних ударів. Унікальна технологія Slingshot не тільки додає міцність і цілісність структури бані, але також допомагає мінімізувати шкоду і продовжити працездатність вашого кайту у випадку, якщо він розривається або пробивається.
 
SPLIT STRUT - це запатентована Slingshot і прийнята як золотий стандарт система в конструкції купола. Завдяки цій системі поперечні балони інтегровані в саму конструкцію купола, що робить кайт більш міцним, жорстким, стабільним та довговічним. Splitstrut з'єднує балони і купол в одне надійне крило, створює легкий, стабільний і міцний кайт. Досвідченим шляхом було перевірено, що дана технологія покращує передачу тяги під великим навантаженням та підвищує ефективність всього кайту.   
 
ONE PUMP SPEED SYSTEM - Економія часу та енергії за допомогою системи One Pump. Швидка система накачування через один отвір. Значно знижує зусилля та час при накачуванні, також кайт можна швидко та легко здути без зайвої метушні. Запатентована технологія Slingshot! 
 
BOMBER SLINGSHOT CONSTRUCTION - Стійка довговічність Slingshot дає райдерам впевненість у кожному дні проведеному на воді! Не для кого не секрет, що Кайти Slingshot це чудова інвестиція, завдяки чудовій конструкції і довговічності, Кайти Slingshot зберігаються виключно добре з часом і мають високу вартість перепродажу. Дизайнер Slingshot Тоні Логош (Logosz) визначив якісний дизайн та інновації кайту з першого дня. Багато великих технологій виробництва, популярних сьогодні, почалися саме зі Slingshot! Tri-Tech це три технології захисту: Балістичний кевлар, спеціальна супер міцна тканина Mark Cloth і неопренові захисні накладки розташовані в стратегічно вразливих зонах кайту для захисту від потертостей, проколів і подряпин, що перешкоджають зносу купола. Bayer Material Science Polyurethane Bladders - Балони Slingshot виготовляються в США для точної специфікації з використанням високоякісного поліуретану.


 
Відео огляд кайту SLINGSHOT RPM V12

0 відгуків

Відгуків про "Кайт Slingshot RPM V12" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися

73 080  грн