Кайт Slingshot Rally GT V2 Kite ONLY (Тільки купол) Blue
Код товару:
1429
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
67 800  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Рік 2021

Опис товару

Кайт Slingshot Rally GT V2 Kite ONLY (Тільки купол) Blue

Еволюція Rally GT забезпечила конструкції кайту більшу комфортність для райдера з більшою швидкістю повороту, покращеними характеристиками проти вітру та легким перезапуском. У Rally GT V2 зменшився діаметр передньої кромки, для більшої ефективності, ефектного вильоту проти вітру та більшої потужності на розмір із меншим тиском на шланг (особливо у великих розмірах). У 5,6 та 7 метрових кайтах оснащені 4-точковою розпіркою IRS для чудової стабільності та миттєвого плавного зв'язку з кайтом. Для розмірів 8,9,10,12 та 14 метрів використовується абсолютно нова конфігурація розпірки, що покращило відгук та швидкість. Якщо Ви шукаєте максимальну універсальність у фрірайді за будь-яких умов, то Rally GT V2 для Вас.
 

Властивості:

  • 4х4 Canopy Tech. Купол виготовлений з армованого матеріалу ріпстоп 4x4 Teijin, який є міцним, жорстким і довговічним матеріалом на ринку.
  • 3-Strut Future Retro-C форма забезпечує ідеальний баланс між чуйним керуванням та стабільністю з плавною подачею потужності. Відмінно підійде для будь-яких умов.
  • Сегментні законцювання крила меншого діаметра, об'єднані для створення для створення єдиної конструкції з більш чистою та ефективною стрілоподібною формою законцювання крила. Такий дизайн сприяє кращій стійкості конструкції кайту, зменшенню часу відгуку та повторному перезапуску.
  • Шківи на новій чотириточковій конфігурації забезпечують динамічніше управління, що максимально відчувається на великих розмірах.
  • Декілька точок кріплення, впроваджені в кайт дозволяють точно налаштувати керованість, потужність та продуктивність, залежно від Вашого стилю катання та умов. Навіть невеликі зміни цих налаштувань можуть сильно вплинути на загальну продуктивність кайту.
  • Split Strut запатентована конструкція купола з балонами, інтегрованими в конструкцію, що збільшило міцність, жорсткість, стабільність та зносостійкість. Балони, з'єднані в купол, покращує подачу тяги під навантаженням і робить кайт більш ефективним.
  • Одноточкова система надування One Pump Speed ​​System дозволяє економити час і енергію при надуванні і спуску кайту.

0 відгуків

Відгуків про "Кайт Slingshot Rally GT V2 Kite ONLY (Тільки купол) Blue" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися