Кайт Slingshot 2019 Wave SST Kite ONLY (Тільки купол)
Код товару:
139083
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
53 634  грн
29 400  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Рік 2019

Опис товару

Кайт Slingshot 2019 Wave SST Kite ONLY (Тільки купол)

Неймовірно легкий та універсальний кайт Slingshot Wave SST 2019 з приголомшливим дрейфом надасть Вам повну свободу під час Вашого катання в стилі фрірайд.
Ви можете незліченну кількість кілометрів кататися за вітром з кайтом Slingshot Wave SST 2019 і повністю зосередити всю свою увагу на хвилях і зчепленні з водою, геть-чисто забувши про кайт. Кайт Wave SST 2019 від компанії Slingshot відмінно підійде Вам для катання в стилі фрірайд на фойлі, забезпечивши повну віддачу та чуйність, навіть якщо тяга повністю відсутня.

Основні характеристики кайту Slingshot Wave SST 2019:


• Кайт має чудові характеристики, що дозволяють використовувати його для катання в стилі фрірайл на фойлі.
• Має неперевершений дрейф.
• Спеціально розроблений дизайн міцних панелей (технологія конструкції Surf Tough) по скелету та використання високоякісних матеріалів для створення купола, дозволяють кайту перенести навіть найсильнішу ганчірку та удари об воду.
• Чуйне керування кайтом навіть під час розслабленого катання чи дрейфування.
• Використання укороченої розпірки IRS не заплутується і не обертається навколо вух кайту.

Slingshot Kite Wave SST 2019 rider

Конструктивні особливості кайту Slingshot Wave SST 2019:


1. Інноваційна система накачування кайту через один клапан One Pump Speed ​​System дозволяє суттєво заощадити час та зусилля райдеру на підготовку до старту. Завдяки цій системі Ви можете швидко та легко накачати кайт, а після свого катання так само легко та швидко випустити повітря.
2. Використання системи Splitstrut – ще одне унікальне новаторське рішення компанії Slingshot, що дозволяє куполу кайту виконувати чудове вирізання проти вітру та гарне зависання. Завдяки впровадженню цієї системи кайт став жорсткішим, вага кайта була значно зменшена, а аеродинамічна форма кайту ефективно передає зусилля при великих навантаженнях і поривчастий вітер.
3. Використання системи додаткового пристосування Connect Forward, яка є кріпленням всіх строп безпосередньо в оптимально обраній позиції на передній зоні геометрії кайту. Завдяки цьому покращується поведінкова манера кайту та його експлуатація.
4. Наявність форми купола Compact-C, завдяки якій кайт має високу потужність і продуктивність, неперевершений вітровий діапазон, великий радіус повороту і великий діапазон дипауера, дозволяє здійснювати неймовірно високі стрибки, відмінне вирізання проти вітру, велике зависання і швидкий рестарт.
5. Використання укороченої версії унікальної розпірки Compact IRS (Intuitive Response Shock) Bridle, яка замінює ролики гумками, здатними розтягуватися та стягуватися для збереження потрібного натягу під час катання. Використання цієї технології допомагає перемикатися між стропами без нагнітання критичної тяги, а також миттєво передає зусилля від кайтсерфера на планку, до кайту і назад, дозволяючи здійснювати максимально швидкі повороти і забезпечуючи максимальний зв'язок і моментальну віддачу.

Slingshot Kite Wave SST 2019 spec

 

Характеристики кайту Slingshot Wave SST 2019:

 

Slingshot Kite Wave SST 2019

 

0 відгуків

Відгуків про "Кайт Slingshot 2019 Wave SST Kite ONLY (Тільки купол)" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися

53 634  грн
29 400  грн