Прикріплення системи страхувальних шнурків Watershades

Прикріплення системи страхувальних шнурків Watershades від Lip Sunglasses

Ось коротке відео, яке допоможе вам правильно прикріпити поводок і намисто до ваших очках Surge або Typhoon. Є 2 етапи для його настройки. Ми рекомендуємо спочатку прикріпити поводок до силіконового кольє, а потім прикріпити поводок до окулярів.

Прикріплення повідця до силіконового кольє

  1. 1. Переверніть силіконове намисто так, щоб логотипи з тисненням LiP були спрямовані вниз. Візьміться за поводок і розташуйте його так, щоб отвір прозорого пластикового гачка було направлено вгору.

  2. 2. Помістіть внутрішній край силіконового намиста поруч з отвором для повідця, як показано на відео. Однією рукою візьміть намисто, а іншою рукою розтягніть силікон

  3. 3. Коли ви розтягує силікон, направте його в отвір гачка і, виконавши його, скиньте тиск.

Прикріплення повідця до скроневих кінчиків

  1. 1. Щоб забезпечити зручну посадку, необхідно, щоб плоска частина затиску для повідця була спрямована всередину до голови.

  2. 2. Візьміть один із затискачів для повідця в одну руку з отвором для затиску вгору і потім помістіть отвір кінчика скроні зверху цього отвору.

  3. 3. Тримайте два компонента разом, прикладаючи тиск великим пальцем.

  4. 4. З іншого боку, обережно натягніть гумову частину верхівки скроні поверх верхнього, а потім нижній частині затиску, поки ви не побачите, що він надійно зафіксований на місці.

Перейти в каталог