Налобний ліхтар TACTIKKA CORE black E099HA00
Код товару:
1921
В наявності
Ціна:
3 480  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Налобний ліхтар TACTIKKA CORE black E099HA00

 

Компактний налобний ліхтар Petzl Tactikka+ RGB з білим і кольоровим (червоний / зелений / синій) освітленням ідеально підійде для полювання і риболовлі. Розроблений діяльності, в якій необхідні таємність і непомітність, цей налобник потужністю в 350 люмен підтримує різні режими освітлення: ближнє світло для роботи поблизу, сфокусований промінь дальнього світла для руху, а також червоне, зелене і синє освітлення. Червоне світло зберігає нічний зір, зелене світло дозволяє краще розгледіти сліди на землі, в синьому спектрі добре видно сліди крові на будь-якій поверхні.

Ліхтар Petzl Tactikka працює на трьох стандартних батарейках AAA і сумісний з акумулятором CORE (в комплект не входить).

 

Особливості ліхтаря Petzl Tactikka+ RGB

  • Час на роботи на одному комплекті батарейок — до 160 годин.
  • Три режими яскравості освітлення: для роботи поблизу, для пересування і вивчення місцевості.
  • Режими червоного, синього і зеленого освітлення.
  • Простота у використанні — усі режими перемикаються однією кнопкою, яку зручно натискати навіть в рукавичках.
  • Головний ремінь можна знімати та прати.
  • Сертифікація IPX4 гарантує стійкість до екстремальних погодних умов.

 

Характеристики

Максимальний світловий потік: 350 люмен;

Максимальна дальність світіння: 90 м;

Ступінь захисту: IPX4: витримує сніг і дощ під будь-яким кутом.

Джерело живлення: 3 батарейки AАA (в комплекті).

Ліхтар Petzl Tactikka+ RGB видає змішаний світловий промінь і 3 режими яскравості. Змішане світло — комбінація широкого променя для освітлення простору під ногами та сфокусованого для дальньої дистанції. Ідеальне для пересування.

Режим червоного світла не порушує нічний зір і не сліпить очі оточуючим. При різкій зміні освітлення - переходу зі світла в темряву, і навпаки — при використанні червоних діодів практично усувається період темнової адаптації, в той час, як при білому освітленні він навпаки різко зростає. 

Червоне світло не помітне для більшості тварин (кабан, лось, ведмідь, вовк, лисиця), а також менш помітне здалеку для людського ока, що робить його зручним для таємного пересування.

Зелене світло також, як і червоне, не помітне для більшості тварин — не викликає у них агресії та не лякає, тому ідеально підходить для полювання або спостереження за природою. Воно зберігає нічний зір, в той час, як при білому освітленні всі предмети за межами світлової плями здаються темніше й майже невидимі. Зелений добре справляється з освітленням об'єктів на близькій відстані, не привертаючи зайвої уваги.

Синє світло ліхтаря також практично невидиме здалеку, при цьому добре і контрастно висвічує ближні об'єкти. Воно добре підходить для риболовлі, тому що найменше лякає рибу. Крім того, в синьому спектрі добре видно червоні та помаранчеві об'єкти, які майже непомітні в червоному і зеленому освітленні, наприклад, елементи рибальських снастей або сліди крові.

 

Технологія Hybrid Concept

Ліхтар підтримує технологію Hybrid Concept. Це означає, що його можна використовувати як зі стандартними батарейками AAA (в комплекті), так і з акумулятором Petzl Core (акумулятор в комплект не входить!) без додаткових адаптерів.

Літій-іонний акумулятор Core заряджається за допомогою звичайного micro-USB кабелю та оснащений індикатором заряду.

Hybrid Concept дозволяє вибирати джерело живлення в залежності від ситуації:

  • Акумулятор Core — для регулярного та інтенсивного використання, як більш економічне й екологічне рішення. Один акумулятор Core важить трохи менше, ніж три батарейки ААА (23 г проти 33 г), а служить стільки ж, скільки 900 батарейок AAA. Крім того, з акумулятором Core яскравість ліхтаря довше залишається постійною при розряді батареї.
  • Стандартні батарейки AAA — для епізодичного використання, а також в автономних подорожах, де немає можливості заряджати акумулятор.

0 відгуків

Відгуків про "Налобний ліхтар TACTIKKA CORE black E099HA00" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися