Дошка для віндсерфінгу JP FUN RIDE 155
Код товару:
2171
Виробник:
JP-Australia
Під замовлення
Ціна:
77 000  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
JP-Australia
Розмір 155
Рік 2024

Опис товару

КЛАСИЧНА ФАНБОРД З ЦЕНТРАЛЬНИМ ЛАВОМ

КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН FUNBOARD З ЦЕНТРАЛЬНИМ ПЛАВНИКОМ (шверт)

 

Ця форма розроблена, щоб дозволити новачкам якомога раніше відчути своє перше відчуття від ходіння під вітрилом, щоб миттєво захопити їх спортом!

Він пропонує широкий спектр використання та є ідеальною платформою для всієї родини та друзів для їхніх перших кроків на дошці для віндсерфінгу. З іншого боку, його захоплюючий потенціал глисування є справжнім задоволенням для досвідчених фрірайдерів.

 

Довжина в поєднанні з паралельним контуром і рівномірним розподілом об'єму забезпечують стабільність і видатні якості для пасивного раннього гисирування. Початківцям у глисері буде надзвичайно легко почати!

 

Дошка охоплює всі типи рівнів віндсерфінгу з різними варіантами розміщення стрепів для ніг.

 

Центральний плавник Powerbox є однією з ключових особливостей цієї дошки: працюючи як додатковий плавник, він допомагає залишатися на курсі і йти проти вітру всім, хто цього потребує або хоче. Перевагою є невелика вага в порівнянні з традиційними  дошками  з швертами . Якщо шверт не потрібен то він замінюється кришкою для плавного потоку води, і досвідчений райдер може насолоджуватися відчуттям звичайної дошки для фрірайду!

 

Дека вздовж центру має досить плоску форму для максимальної стабільності, коли не глісуєте . Після переходу до більш зовнішнього положення їзди ергономічний дизайн поручнів пропонує зручну стійку для захоплюючої їзди. Чітко виражена форма V, особливо спереду, підвищує комфорт і забезпечує більш плавну їзду.

 

Gybing є ще одним ключовим досвідом для віндсерфінгу. Поблажливий характер, створений широким хвостом і м’якою підібраною лінією, допоможе вам освоїти маневри планування.

 

ПОРІВНЯННЯ з іншими дошками для фрірайду:

Помітні відмінності порівняно з нашими більш широкими дошками для фрірайду подібного об’єму та діапазону полягають у їх довжині та ширині: вони забезпечують зовсім інше відчуття та продуктивність, що вигідно новачкам. Не глисуючи, довгий і вузький корпус буде залишатися на шляху. Плисти по прямій легше, тоді як носи коротких широких дощок мають сильнішу тенденцію повертатися за вітром. Як наслідок, менш досвідченим райдерам буде зручніше займатися плануванням завдяки довжині дошки. Після глисування вузький корпус буде здаватися менш стрибучим і не надто потужним, але все одно швидким і легким у управлінні.

 

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

* Повна колода EVA

* Центральний плавник

* Основа Powerbox (працює як кришка коробки, якщо центральне плавник не використовується)

* Позиції на ременях для початківців і досвідчених

* Формовані плавці

 

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для віндсерфінгу JP FUN RIDE 155" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися