Керівництво для вибору дошки і вітрила для віндсерфінгу
 

Віндсерфінг - одночасно і водне розвага і вид парусного спорту, який представляє собою майстерне управління на воді легкої парусної дошкою невеликого розміру з встановленими на ній щоглою вітрилом. Справжні віндсерфери в пошуках високої хвилі і «хорошого» вітру подорожують по всьому світу, проте є багато місць, де можна здійснити віндсерфінг в Україні.

З моменту своєї появи віндсерфінг на воді зазнав безліч нововведень: кардинально змінилися дошки для віндсерфінгу, вітрила, гіки, щогли і гідрокостюми, виникли і стали популярними нове окремі різновиди (вейврайдінг, фрірайд та слалом), виділилися два основні класи (фанбордах і олімпійський). Незмінною залишилася лише основна ідея - вітер вітрило, свобода і безмежну водні простори.

Перш ніж купити віндсерфінг, для того щоб зробити правильний вибір серед великої різноманітності спорядження для різних типів катання, представлених в нашому інтернет-магазині віндсерфінгу до Києва, необхідно коротко ознайомитися з основними дисциплінами віндсерфінгу. За типами катання віндсерфінг дошки поділяються на:

- Вейв (Wave) - вітрильна дошка для катання по хвилях. Відрізняються маленьким розміром (довжина 230-260 см, ширина 50-60 см) і обсягом (65-90 літрів). Пристосовані для виконання стрибків з хвилі і специфічних поворотів на хвилі, багато з яких запозичені з класичного серфінгу.

- Фристайл (Freestyle) - віндсёрф для трюків. Ширші ніж вейв, ці дошки пристосовані для виконання акробатичних трюків на гладкій воді, що поєднують в собі, як правило, стрибок і обороти.

- Слалом [Slalom] - віндсерфінг для гонок під вітер. Полегшені дошки, пристосовані для досягнення максимальної швидкості на повних курсах.

- Дошки для вільного катання [Freeride] - універсальна віндсёрф дошка для любителів. Найбільш поширений вид дощок, розрахований на середній рівень підготовки. Залежно від досвіду і ваги спортсмена розрізняються по літражу від 120 літрів до 170 літрів. Можуть мати шверт.

- Дошки для початківців [Beginers, Rookie] - віндсерфінг великого обсягу (до 240 літрів), обладнані швертом (daggerboard)

- Дитячі дошки [Kids] - віндсёрф дошки для дітей. Легкі дошки з легким рангоутом, розраховані на невелике зростання і вага спортсмена.

Як купити віндсерфінг дошку в Києві? Якщо Ви не визначилися з вибором віндсерфінгу, то отримати консультауція і купити віндсерфінг в Києві ви можете у нас. Наш віндсерфінг магазин представляє широкий вибір снареженія для віндсерфінгу. Продаж віндсерфінг спорядження осуществялется в будь-який регіон України.