Планка управління CORE Sensor 2S Control Bar (52/45cm, incl. Barbag, 24m lines)
Код товару:
136166
Виробник:
CORE KITES
В наявності
Ціна:
26 250  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
CORE KITES
Розмір 24
Призначення Кайтбордінг
Рік 2017
Артикул 6180CO

Опис товару

Планка управління CORE Sensor 2S Control Bar (52/45cm, incl. Barbag, 24m lines)

Найпрогресивніша кайт планка у світі! 100% Made in Germany. Ергономічно оптимована система скидання кайту Safety у разі потреби дозволяє скидання кайту з мінімальним зусиллям так само у разі сильного опору потоку води. Ротор, що крутиться, скидання Safety, що крутиться в обидві строни і вся система безпеки не тільки відповідає новітнім вимогам безпеки і суворим Французьким нормам безпеки, але й значно перевершує ці вимоги.


Конструкція Sensor Bar - єдина, яка на 100% гарантує автоматичне розкручування центральної стропи планки, навіть якщо вона перекручена більше 15 разів, після різних трюків як Backroll, Kiteloop, Frontloop. Енергічний ривок планки вниз, автоматично розкрутить перекручені стропи. Зменшений діаметр планки з покращеним ковзанням стропи дозволяє вам без зусиль оптимально утримувати планку однією рукою. Надійні блоки дозволяють зменшити зусилля на планці.
Унікальна конструкція планки, розроблена CORE, що важить всього 240g завдяки порожній конструкції планки, зробленої з одного шматка спеціального матеріалу, зменшує вагу планки на 43% при одночасному посиленні конструкції на злам на 40%. Унікальний розподіл та зменшення маси, а також оптимізації важеля, сприяє поліпшенню відчуття чіткості кайту та його реактивності на 55% при одночасному зменшенні навантаження на планку, що сприяє збільшенню тривалості катання, не втомлюючись.
Фірма Core вже багато років співпрацює з провідним виробником строп та блоків фірмою Liros. Всі стропи та блоки зроблені в Німеччині та відповідають найвищим стандартам якості. При дотику до строп ви відчуєте якість, стропи Liros дуже щільні і жорсткі. Центральні стропи мають рекордний запас міцності 386 кг і це при діаметрі тільки 1.8 мм.
 

Sensor Bar дозволяє використовувати для всіх розмірів одну планку, що значно економить ваші кошти, тримати в руках завжди планку, до якої ви звикли. Планка Sensor Bar сумісна з усіма 4-х кроковими моделями CORE. Моделі GTS, GT, RIOT XR1 і XR2, RIOT XR2 LW, а також іншими 4-х стропними моделями інших виробників.

У комплекті 24m стропи, 52/45 см - довжина планки - регулюється на планці, вкл. лиш, чохол, посібник з експлуатації.
 

Особливості:
Ергономічна форма
Перевірені якісні стропи
Якісні матеріали


Відео огляд:

0 відгуків

Відгуків про "Планка управління CORE Sensor 2S Control Bar (52/45cm, incl. Barbag, 24m lines)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися