5 600  грн
3 640  грн
6 320  грн
4 120  грн
6 320  грн
4 120  грн
5 400  грн
4 591  грн
6 880  грн
5 848  грн
6 880  грн
5 848  грн
6 840  грн
6 156  грн
6 840  грн
6 156  грн
6 840  грн
6 156  грн
5 840  грн
4 964  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 3)

Чохол, рюкзак сноубордичний

Сноуборд рюкзак. Характерним основною відмінністю сноубордичного рюкзака від інших рюкзаків є наявність пристосувань для кріплення дошки до рюкзака. Рюкзаки для сноуборда мають невеликий обсяг і вага і призначені тільки для зберігання найнеобхіднішого. Туди ви можете покласти, наприклад, вашу взуття, флягу або термос і інші речі. Перш ніж купити рюкзак для сноуборда в Києві,наприклад, слід врахувати, що необхідним умовам комфортного носіння та катання є анатомічна конструкція рюкзака. Конструкція рюкзака для сноуборда є полужесткой з елементами з листової піни, пластикових рейок, іноді - легких сплавів. Комфорт при носінні забезпечується головним чином збалансованої підвіскою, що складається з вантажного пояса, лямок, відтяжок і спини. Лямки бувають прямі, серповидні і S-образні. Прямі лямки - ознака дешевого рюкзака, вони стискають руху рук і менш комфортні. Серповидні і S-образні, набагато краще \ "сидять \" і з ними зручніше кататися. Залежно від ціни на рюкзак сноубордический в інтернет магазинах стропи можуть бути обладнані додатковими петлями для рації або GPS. Вантаж на цих петлях створює противагу перекидним моменту рюкзака. Для того, щоб вибрати рюкзака для сноуборда в інтернет магазині слід переконатися, що вантажний пояс даної моделі добре переносить вагу рюкзака з плечей на пояс і досить рівномірно розподіляє вагу при повному завантаженні рюкзака, тому що саме тоді дошка приймає зручне положення і не б'є по ногах . Хороший пояс має трохи вигнуту форму, він не дуже вузький, але і не дуже широкий, щоб не заважати при нахилі, може бути знімаються і мати кишеню для дрібниць.

 

Чохли для борда

М'які чохли сноубордические - найдорожчі, але і самі надійні для носіння дощок. Основна частина складається з товстого матеріалу (найчастіше Cordura) з м'якими вставками з пенообразного матеріалу. Таким чином чохол для дощок оберігає борд від несподіваних ударів і падінь. Такі сноубордические чохли містять безліч кишеньок для всякої дрібниці: очок, черевик, інструментів. У сноубордному чохлі також присутній кріпильна система, щоб сноуборд не бовтався в ньому. Деякі м'які чохли сноубордические розраховані на 2 сноуборда, в такому випадку передбачені коліщатка для транспортування. Роблячи вибір сноубордического чохла врахуйте, що кілька додаткових ручок і лямок здорово полегшують транспортування. Для щоденного носіння м'який чохол сноубордический купити не підійде (він занадто великий), але в далеких поїздках за кордон або по Україні чохол сноубордический практично не замінний.

Одношарові чохли сноубордические - більш підходять для щоденного використання. За конструкцією вони набагато простіше м'яких. Вони зроблені з 1 шару тканини і мають всього 2-3 навісних або внутрішні кишені. Такі чохли сноубордические легко складаються і спокійно поміщаються в рюкзак. Від серйозних ударів такі чохли практично не рятують, хіба що, не дають дошці подряпатися і забруднитися.