Водостійкі сонцезахисні креми IslandTribe

Широкий асортимент водостійких сонцезахисних кремів IslandTribe та засобів після засмаги надійно стоїть на варті краси та здоров'я активної спортивної частини людства. Бренд IslandTribe з 1992 року забезпечує серферів, кайтерів, вейкерів захисними засобами для шкіри: кремами, спреями, стиками, гелями, лосьйонами та бальзамами.

Спеціалізуючись на сонцезахисних засобах для спорту та активного способу життя, формули Island Tribe розроблені для максимального захисту від UVA та UVB з мінімальним впливом на довкілля. В даний час він поширюється у 25 країнах світу.

Сонцезахисні засоби Island Tribe досліджуються та розробляються провідними сонцезахисними лабораторіями як у Південній Африці, так і в Австралії, поряд із професіоналами у цій галузі, щоб гарантувати, що розроблені формули відповідають світовому рівню.

Ми не говоримо про якийсь звичайний сонцезахисний крем. Формули Island Tribe розроблені з урахуванням багатьох користувачів, таких як любителі активного відпочинку, як молоді, так і люди похилого віку. Засоби Tame The Sun ™ з широкою різноманітністю Island Tribe, для денного захисту від сонця, та бальзамами після перебування на сонці After Sun.

Водостійкі сонцезахисні креми IslandTribe зволожують, живлять та оберігають шкіру від сонячних опіків, обвітрювання та зневоднення. Всі засоби спеціально розроблені для використання у водному екстримі. Саме тому креми Island Tribe не тільки не змиваються водою і потім при тривалому катанні. Вони, не стягуючи, захищають шкіру від обвітрювання та в холодну пору року. Крім того, лосьйони та креми цієї, всесвітньо відомої та улюбленої компанії, ефективно оберігають від негативного впливу солоної води. Водостійкі сонцезахисні креми IslandTribe не жирнять шкіру, не течуть, не щиплять очі.

Натуральні компоненти, з яких виготовлені водостійкі сонцезахисні креми Island Tribe з UV-фільтрами, пройшли клінічні дослідження. Всі захисні засоби від IslandTribe є гіпоалергенними, не викликають подразнень і можуть бути використані для шкіри будь-якого типу.

Сонцезахисні засоби Island Tribe призначені для забезпечення максимального захисту користувача від UVA та UVB променів, більш того, конкретна формула залишиться на шкірі протягом усього часу вашої діяльності. Ми дізналися, що сонцезахисний крем на водній основі для використання у воді – це не найкращий спосіб забезпечити надійний водостійкий захист сонцезахисного крему, тому ми розробили спеціальну формулу для водного спорту.
Засоби захисту Island Tribe, визнані організацією CANSA, як профілактика раку шкіри.