22 800  грн
17 100  грн
9 880  грн
7 410  грн
18 240  грн
13 680  грн
22 800  грн
17 100  грн
22 800  грн
17 100  грн
20 520  грн
15 390  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 16)

Стаття розповідає про історію створення компанії Slingshot та про інноваційний прорив, який ця компанія здійснила у сфері кайтбордингу.

 


Американська компанія Slingshot була створена двома рідними братами Тоні та Джефом Логосами, однак ініціатором створення компанії був Тоні. Брати з 1981 року почали займатися віндсерфінгом і твердо були впевнені, що кайтбординг стрімко розвиватиметься і зможе підкорити багатьох спортсменів, які віддають перевагу активному виду спорту. Брати Логоси хотіли донести спортсменам усі ті переваги, які має кайтинг, тому від початку їх компанія була кайтбординговою.

Офіційно фірма Slingshot була зареєстрована в 1999 році, проте до цього часу Тоні Логос вже займався розробками дощок, тому зміг перенести свої напрацювання в індустрію кайтбордингу. Компанія Slingshot однією з перших почала займатися виробництвом спеціального обладнання для віндсерфінгу та кайтбордингу. Брати Логоси вважають, що кайти здатні зарядити спортсмена неймовірною енергією.

На сьогоднішній день компанія Slingshot має свій завод, який знаходиться в США, штат Орігон, місто Hood River. Діяльність компанії полягає у виробництві високоякісного обладнання для водних екстремальних видів спорту, таких як кайтсерфінг, віндсерфінг та вейкбординг. Успіх компанії можна пояснити наявністю їхньої головної стратегії – орієнтуватися на свого споживача і докласти максимум зусиль для створення ідеального інвентарю для кайтбордингу.

 

Якщо продукція, що випускається, з яких-небудь причин не відповідала необхідному рівню якості, її творці всі сили докладали для усунення зазначених зауважень. Такою політикою компанія керується й до сьогодні. Будь-який співробітник компанії може вийти на прямий зв'язок зі своїм клієнтом, вислухати його і відповісти на всі питання. Така відкритість лише вкотре підтверджує той факт, що діяльність фірми здебільшого спрямована на надання високоякісної, інноваційної та комфортної продукції райдерам.

Компанію Slingshot сміливо можна назвати піонером у сфері кайтбордингу. На сьогоднішній день багато фірм-конкурентів у виробництві своїх ресниць використовують запатентовані розробки компанії Slingshot. Проте засновники компанії Slingshot не збираються зупинятися на досягнутому результаті, вони знаходяться в постійному пошуку нових технологій для вдосконалення своєї продукції.

Інноваційний прорив компанії Slingshot у сфері кайтбордингу

slingshot kite1

До дизайну кайту був доданий новий елемент - зображення у        вигляді полум'я
Slingshot від початку своєї діяльності займався виключно кайтбордингом, тому індустрія кайтбордингу багато в чому завдячує нововведенням цієї компанії. Експериментальним методом та бажанням створити максимально функціональний, практичний та комфортний інвентар для спортсмена, компанія Slingshot зайняла лідируючу позицію з виробництва кайтів у всьому світі. Зовнішній вигляд кайтів також змінювався, за допомогою експериментальних нововведень. Наприклад, до дизайну кайту було додано новий елемент – зображення у вигляді полум'я.

Компанія Slingshot створила свій перший кайт - Slingshot "Stealth". Опробувавши кайт і оцінивши всі його якості,

компанія не побоялася визнати допущені помилки та фактично провал свого кайту. Однак це лише зайвий раз підштовхнуло компанію акцентувати свою увагу на якості продукції, що випускається. Провал Stealth - був чи не єдиним провалом компанії, тому що з того часу і до сьогодні компанія Slingshot почала тестувати всі прототипи своєї продукції на кожному етапі виробництва. Якщо якість продукції не відповідало бажаному, товар вирушав на доопрацювання та вдосконалення. Компанія Slingshot готова надавати своїм клієнтам лише ідеальний продукт, тому гонитва за якістю стала кредом компанії.

Кайт Slingshot "Stealth"

slingshot kite2

Кайт Slingshot «Stealth»

slingshot kite3

Кайт С-типа Fuel
Справжнім проривом для компанії став випуск кайту С-типу Fuel. Кайт працював з величезним навантаженням і максимально високою віддачею, тому заслужив довіру професійних райдерів, які віддають перевагу виконанню неймовірних кайтлупів та фантастичних трюків. Після Fuel компанія Slingshot створила унікальний кайт, якого практично не існує.

Неперевершена якість кайтів, створюваних компанією Slingshot, відбилося в кайте RPM. Його унікальність підтверджується його багатофункціональністю, адже він відмінно підійде як для навчання новачка, який вирішив опанувати новий вид спорту, так і для професійного спортсмена, який виступає на Чемпіонаті Світу і прагне зайняти перше місце на ньому.

slingshot kite4

Кайт Slingshot RPM

Компанія Slingshot чудово усвідомлює той факт, що коефіцієнт ризику при зайнятті екстремальними видами спорту значно вищий, ніж при зайнятті менш небезпечними видами спорту. Тому нарівні з якістю своєї продукції компанія Slingshot дбає про його безпеку. Постійно розвиваючи та збільшуючи межі допустимих можливостей