Сторінка 1 (всього сторінок 1)

дошки і вітрила для віндсерфінгу
Як купити вітрило для віндсерфінгу?

Вибираючи вітрило, основну увагу слід приділити його площі, необхідної спортсмену даного ваги, формі, яка визначає специфіку використання вітрила і міцності, від якої залежить вага і довговічність крила. Вчитися, звичайно ж, потрібно з маленьким вітрилом - 3-4 кв.м. і при слабкому вітрі. Надалі, є можливість зупинитися на одному «своєму» розмірі вітрила. При вазі людини в 80 кг для умов вітру 4-8 м / с оптимальним є вітрило площею 7.5-8.0 м.кв. Добре буває купити віндсерф вітрило на додаток до основного - ще хоча б два, а краще три. Для описаного вище випадку оптимальним будуть один великий основний вітрило, другий трохи менший, такі щоб діапазони їх застосування перетиналися меду собою. Великий парус повинен бути площею від 8 кв.м. Це дозволить ходити при вітрі до 10-11 м / с. Другий віндсерфінг вітрило - 4,5-5,5 кв.м. - стане в нагоді при вітрі понад 10 м / с.

При покупці вітрила обов'язково врахуйте специфіку застосування вітрила: тип віндсерф вітрила зазвичай міститься в назву вітрила: "wave" (для катання по хвилях), "race" (для слалому), "freeride" (катання "змішаного" типу, зазвичай ці вітрила для віндсерфінгу дуже міцні, але не найлегші), "freestyle" (для виконання елементів фрістайлу).

У нашому віндсерфінг інтернет магазині можна купити вітрило для віндсерфінгу в Києві, а також всю необхідну матчастину для віндсерфінгу - гик і щоглу.