Гірськолижне кріплення LOOK PIVOT 14 GW B95 2024
Код товару:
2115
В наявності
Ціна:
14 999  грн
Дней
Часов
Минут
Секунд
11 250  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Гірськолижне кріплення LOOK PIVOT 14 GW B95 2024

Лижне кріплення All-mountain Pivot встановлює стандарт контролю та звільнення для найвідданіших лижників у світі. Носок кріплення Full Action і унікальна конструкція каблука, що обертається, забезпечують миттєве з’єднання між черевиком і лижами для миттєвої передачі потужності та точного керування лижами. Він має потужну амортизацію та впевнене утримання та відпускання для агресивного катання. Він сумісний з усіма традиційними підошвами Alpine ISO 5355 і GripWalk® ISO 23223 A.

П'ять кріплень pivot від look має класичний поворотний дизайн, забезпечує 28 мм пружного ходу та можливість обертатися безпосередньо під більшою берцовою кісткою. Це дозволяє кріпленням надзвичайно ефективно поглинати коливання та забезпечувати саму надійну фіксацію на сучасному ринку та мінімізувати ризик небажаного відстібання.

LOOK - це єдина компанія, що виробляє кріплення, в яких носок може спрацьовувати вертикально вище незалежно від п'яти і тим самим забезпечувати всенаправлене спрацювання на 180⁰ у разі падіння лижника.

Укорочена зона кріплення дозволить знизити момент інерції, підвищити чутливість і зберегти більш рівномірну жорсткість лиж.

Компоненти, що використовуються при виробництві кріплень LOOK, дозволяють забезпечити найбільшу силу їх зчеплення з черевиком. Це дозволяє мінімізувати крен черевика до того моменту, коли він почне впливати на кріплення – так ми досягаємо найефективнішої передачі зусилля на гірськолижному ринку.

Носова частина FULL ACTION з 45 мм еластичного ходу та всеспрямованим спрацьовуванням на 180⁰ забезпечує найбільш надійну у своєму класі фіксацію та збільшену силу зчеплення черевика з кріпленням для максимально ефективної передачі зусилля

DIN/ISO 5-14

ШИРИНА СКІСТОПА 75–95 ММ

ВАГА 1115 Г 1/2 ПАРИ

0 відгуків

Відгуків про "Гірськолижне кріплення LOOK PIVOT 14 GW B95 2024" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися