Крило Slingshot SlingWing V3 Orange
Код товару:
143365
Виробник:
Slingshot
Розмір :
В наявності
Ціна:
40 000  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Виробник
Slingshot
Рік 2023
Особливість Вінг

Опис товару

Крило Slingshot SlingWing V3 Orange

BALANCED / RIGID / PULL

Коли спорт, який ви любите, живиться вітром, вибір найкращого способу використання його енергії має вирішальне значення. Ми всі можемо погодитися, політ, поворот і ковзання, безумовно, звучить краще, ніж лісозаготівля і заболочування. Ковзання по воді на фойлі повинно бути спокійно і без зусиль, і тут, у Slingshot, ми прагнемо зробити це максимально досяжним і легким. Завдяки надійній постійній тязі, приводу вперед і легкому балансу абсолютно нового SlingWing V3, вінг ще ніколи не був настільки інтуїтивно зрозумілимЗавдяки своїй неперевершеній жорсткості, V3 має величезну потужність. Це означає менше часу на засмічення і заболочування, а також більше часу ковзання, повороти і катання. Веселощі на крилі, не повинні бути клопотом. Нехай наш новий SlingWing відкриє світ нових можливостей.

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ
Конструкція крила рухається зі швидкістю світла, і Slingwing V3 продовжує лідирувати, забезпечуючи неперевершену потужність, продуктивність та простоту використання.
 

Особливості:

Неперевершена потужність у розрахунку на розмір крила дозволяє використовувати крило меншого розміру для збільшення швидкості та контролю при меншому опорі та вазі
Плавний збалансований політ
Подовжені рукоятки для точного налаштування положення захоплення
Система One Pump Speed ​​System робить надування швидким і простим.
Клапан скидання на стійці прискорює здування та ущільнення
Протиударна конструкція із міцними смужками Skate Scuff

Slingshot Sling Wing V3 2022

Дизайн крила змінюється зі швидкістю світла, і Sling Wing V3 продовжує лідирувати, забезпечуючи неперевершену потужність, продуктивність та простоту використання.
Коли улюблений вид спорту рухається вітром, вибір найкращого способу використання його енергії має вирішальне значення. Ми всі можемо погодитися з тим, що політ, поворот і ковзання, безумовно, звучить краще за трясіння. Ковзання по воді на фойлі має бути спокійним та легким, і розробники Slingshot прагнуть зробити це максимально досяжним та легким.

Міцні смуги Skate Scuff у місцях стирання та високоякісна конструкція означають, що ви можете кататися по воді, льоду, суші чи снігу – ваше крило витримає все.
Завдяки надійній стійкій тязі, передньому руху та легкому балансу нового Sling Wing V3 управління крилами ніколи не було інтуїтивнішим. Завдяки своїй неперевершеній жорсткості, V3 має величезну потужність. Нехай новий Sling Wing відкриє світ нових можливостей!

 

ПЕРЕВАГИ SLINGWING V3
ЧОМУ ВИ ПОЛЮБИТЕ SLINGWING V3


Дизайн крил розвивається зі швидкістю світла, і SlingWing v3 продовжує лідирувати в цьому напрямку, забезпечуючи неперевершену потужність, продуктивність та простоту використання.
+ Крило дуже легке. SlingWing v3 у розмірі 5,5 метрів важить лише 2,5 кг.
+ Легке керування зап'ястям однієї руки під час гідрофойлінгу або серфінгу
Його потужність забезпечує необхідну тягу для підйому на всі розміри дощок, а також для глибоководних стартів.
+ Подовжені ручки для точного налаштування положення хвата
+ Система One Pump Speed System робить накачку швидкою та простою
+ Спускний клапан прискорює здування та упаковку
+ Конструкція Bombproof із міцними накладками Skate Scuff
+ Неперевершена потужність на розмір крила, що дозволяє використовувати крило меншого розміру для збільшення швидкості та контролю при меншому опорі та вазі.
+ Універсальне крило, можна використовувати з гідрофойлом, лижами, сноубордом, ковзанами, роликами та всім на що вистачить фантазії.
 

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• Крило SlingWing v3

• Рюкзак для крила SlingWing v3

• Рем.комлект для балонів

• Інструкція

 

SLINGSHOT SLINGWING V3
А ви хочете випробувати гострі відчуття від того, що вас рухає вітер над водою, землею чи снігом? У вас є пристойні навички катання на дошці, але, можливо, мало досвіду в парусному спорті чи кайтінг? Ніяких проблем! Ви отримаєте навичку літати прямо зараз! Унікальна привабливість крил SlingWing полягає в тому, що вінг наскільки простий у використанні та наскільки різнобічний, коли ви його використовуєте. Просто встаньте на дошку, тримайте крило під потрібним кутом і вперед. Щоб послабити силу тяги, просто опустіть задню руку, і крило дрейфуватиме разом з вами, як паперовий літачок. Ми розробили новий Slingwing v3, щоб дати вам значно більше потужності на розмір. Використання меншого крила при тому ж вітрі забезпечує переваги вищої швидкості та підвищеного контролю при меншій вазі та опорі. Наступною особливістю є збільшений і масивний передній балон, завдяки якому, крило виглядає і відчувається більш жорстким. Ця зміна призначена для великих повітряних потоків та збільшеного часу зависання. Новий профіль крила – це найголовніше інженерне рішення, яке можна побачити в районі центральної частини, де центральний балон переходить у поперечний, що разом виглядає як якийсь навіс, який забезпечує плавну аеродинамічну форму. Щільний та міцний ріпстоп, з якого виконане крило виключає коливання та флаттер, а це збільшуючи ефективність роботи під час маневрування. Легкий та міцний матеріал 4x4 Canopy Tech у поєднанні з нашими жорсткими захисними накладками Skate Scuff на кінчиках крила та передній кромці забезпечують підвищену міцність, де б ви не каталися, на суші чи на морі. Система One Pump Speed System разом із додатковим спускним клапаном робить накачування швидким і простим. Як і його попередник, V3 оснащений кріпленням для трапеції.

0 відгуків

Відгуків про "Крило Slingshot SlingWing V3 Orange" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися

40 000  грн