Кріплення скітурні FRITSCHI Xenic 10
Код товару:
1795
В наявності
Ціна:
12 143  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Опис товару

Кріплення скитурні FRITSCHI Xenic 10

Нові кріплення від Fritschi – Xenic 10. Нове рішення від швейцарського бренду на користь легкості та безпеки. Вага одного кріплення лише 280 грамів. Легке стеження і фіксація за рахунок обмежувача розташованого в передній частині голови. Блокування голови в режимі катання більше не потрібно - еластичні пружини в області голови надійно фіксують черевиків і дозволяють забути про перемикання режимів. Регульоване зусилля спрацьовування п'яти гарантує безпеку за будь-яких умов. Повне та своєчасне відстібання при падінні вперед забезпечується за рахунок упору черевика у передній обмежувач. Потужна фіксація черевика забезпечує точну передачу енергії на кант.
Черевик швидко стягується і оптимально позиціонується завдяки упору в головці кріплення.
Під час спуску не потрібне блокування головки кріплення, за надійну фіксацію черевика відповідають еластичні пружини, що запобігають ненавмисному відстібанню головки.
Точна передача зусилля лиж на спуску забезпечується рахунок великої площі п'яти кріплення.
Кріплення легко перемикається із положення "катання" в положення "ходьба" простим поворотом п'яти. Скистопи автоматично блокуються під час першого кроку.
У режимі ходьби можливо кути 2° та 11°, що забезпечують абсолютний комфорт та ергономічність під час підйому в гору. Кут легко перемикається за допомогою лижної палиці.
При правильному налаштуванні кріплень вони забезпечують повне та своєчасне відстібування, що зводить до мінімуму можливість травмування. Зусилля спрацьовування п'яти регулюється від 4 до 10 DIN. За рахунок упору черевика в фіксуючий обмежувач у голівці кріплення реалізується її відстібування при падінні вперед.
Головка кріплень звільняє черевиків у потрібний момент під час падіння вперед при нахилі черевика від 65 ° до 75 °. Кут спрацьовування залежить від форми носіння черевика.
Особливості:
• Вага пари 660 г.
• Зусилля спрацьовування від 40 до 100 кг.
• Обмежувач у передній частині голови забезпечує комфортне та точне стеження.
• Унікальна конструкція голови кріплень забезпечує надійну фіксацію та точне спрацювання, а також не потребує перемикання режимів.
• Велика площа п'яти кріплення забезпечує потужну підтримку в області області черевика і гарантує точну передачу енергії на кант.

Встановлення у нашому скісервісі.

0 відгуків

Відгуків про "Кріплення скітурні FRITSCHI Xenic 10" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися