Основні кольори лінз сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses

Нещодавно ми на нашому сайті згадували про компанію-виробника сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses у статті «LiP Sunglasses: історія бренду», а зараз настав час поговорити про те, які існують відмінності в кольоровому виборі лінз для сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses.

Так як LiP Sunglasses – це бренд, призначений для водних видів спорту, то виникає наступне питання: як пояснити відмінності між кольорами лінз, які компанія пропонує у своїх сонцезахисних окулярах для водних видів спорту, і що ці відмінності насправді означають, коли спортсмен перебуває на воді?

  В даний час компанія LiP Sunglasses пропонує два основні кольори для своїх сонцезахисних окулярів для водних видів спорту – Typhoon та Surge. Можливі варіанти димового (сірого) або коричневого/бронзового кольору, оскільки дослідження, проведені компанією LiP Sunglasses показують, що ці два відтінки лінз (базові кольори) і найбільше підходять, як для занять водними видами спорту, так і для видів спорту на суші. Крім того, Typhoon також поставляється з налаштуванням «синього» (gun blue) дзеркального покриття.

  Але на ринку спортивного інвентарю є багато інших відтінків лінз для сонцезахисних окулярів, так які ж переваги та особливості цих інших базових кольорів? 

Давайте розглянемо це питання детальніше.

 

Особливості та переваги різних типів лінз у сонцезахисних окулярах

 

 

Зелені лінзи

 

вибір лінз для окулярів

Передають кольори рівномірно.

• Відмінно підходять для носіння в умовах низької освітленості та тіні.

• Зменшують відблиски.

• Чудово підходять для щоденного використання.

 

Жовті/бурштинові лінзи

 

вибір лінз для окулярів

• Відфільтровують синій колір.

• Зменшує навантаження на очі.

• Ідеально підходять для носіння в умовах слабкого освітлення.

 

Коричневі/Бронзові лінзи

 

вибір лінз для окулярів

 

• Підсилюють контраст за будь-яких умов освітлення.

• Збільшення глибини різкості.

• Підсилює сприйняття кольорів.

• Універсальний колір лінз.

 

Сірі лінзи

 

вибір кольору лінз для окулярів

• Здатні передавати справжню та не поляризовану колірну гаму.

• Мінімізують відблиски, особливо на воді.

• Найтемніший відтінок лінз із усіх існуючих відтінків.

• Лінзи відмінно підходять для носіння в умовах сонячного освітлення та високої контрастності.

 

Сині/фіолетові лінзи

 

 

вибір кольору лінз для зимового спорту

 

• Зменшують відблиски.

• Відфільтровують яскраве світло.

• Покращують сприйняття кольору та чітко відтворюють контури.

• Лінзи чудово підходять для катання на лижах, риболовлі чи гольфі.

 

Рожеві лінзи

 

 

вибір кольору лінз для солнцезахистних окулярів

 

• Збільшує глибину різкості.

• Чи здатні передавати більш високу контрастність.

• Зменшує навантаження на очі.

• Лінзи чудово підходять для їзди на велосипеді, водіння та катання на лижах.

 

колір лінз сонцезахистних окулярів

 

Як правильно прийняти рішення щодо вибору кольору лінз


 Коли мова заходить про водний спорт, тоді серед усієї різноманітності лінз є два явні фаворити для спортсменів – це сірі та коричневі/бронзові лінзи. А вибір одного з цих двох типів лінз залежатиме від місцевих погодних умов. Проте, важливо визнати, що, попри всі характеристики кожного окремого кольору лінз, описані вище, вибір лінз – це, зрештою, особистий вибір кожної людини, оскільки сприйняття кольору варіюється від людини до людини.

  Тим не менш, якщо Ви не впевнені, який відтінок лінз вибрати, компанія LiP Sunglasses рекомендує коричневі/бронзові лінзи для занять спортом у тих випадках, коли погодні умови зазвичай мінливі та сірі лінзи під час носіння у сонячних та яскравих умовах. Ухвалення правильного рішення може бути важким, оскільки спортсмен часто може стикатися з різноманітними погодними та світловими умовами протягом цілого року.

  Дуже корисним може стати придбання другого набору лінз для катання за різних погодних умов. Тому Ви можете придбати другий набір лінз (змінних лінз) ZEISS і використовувати одну пару сонцезахисних окулярів для різних погодних умов.

LiP Sunglasses Typhoon Black - Pink/Bronze

 

LiP Sunglasses Typhoon Black - Pink/Bronze

• Збільшення глибини різкості.

• Покращують сприйняття кольору та чітко відтворюють контури.

• Підсилюють контраст за будь-яких умов освітлення.

• Відмінно підходять у змінних умовах та умовах слабкого освітлення.

LiP Sunglasses Typhoon Black/Smoke

LiP Sunglasses Typhoon Black/Smoke

• Універсальний колір лінз, що зменшує відблиски.

• Лінзи передають чудовий контраст без спотворення кольору.

• Відмінно підходять для носіння за сонячних умов.

LiP Sunglasses Typhoon Black/Gun Blue

LiP Sunglasses Typhoon Black/Gun Blue

• Мають сіру основу лінз із синім дзеркальним покриттям.

• Відмінно фільтрують синій та білий колір.

• Зменшують відблиски.

• Найкраще підходять для катання в умовах яскравого сонячного освітлення.

Зв'язок основного кольору із дзеркальними покриттями

Люди іноді плутають основний колір із кольором дзеркальних покриттів. Це різні речі. Наприклад, якщо у Вас на сонцезахисних окулярах синє дзеркальне покриття, це не означає, що у Вас в окулярах синя тонована лінза або синій базовий колір. Це означає, що поверх базового кольору нанесено покриття синього кольору.

  Відмінним прикладом можна назвати сонцезахисні окуляри LiP Sunglasses Typhoon з лінзами Gun Blue, зображені вище. Базовий колір лінз Gun Blue – сірий із нанесеним поверх нього шаром синього дзеркального покриття.
 

Чи є переваги дзеркальних покриттів?

  Дивно, але є чимало переваг дзеркальних покриттів на окулярах, крім стилю та естетики. Давайте візьмемо приклад ті самі сонцезахисні окуляри LiP Sunglasses Typhoon з лінзами Gun Blue. Сірий відтінок лінз надасть власнику справжньої і нейтральної колірної вистави, а синє дзеркальне покриття відображатиме синій колір від очей. Якщо Ви катаєтесь на воді, де синє світло присутній скрізь, та ще й у сонячну погоду, це допомагає збалансувати загальний спектр світла та забезпечує велику гостроту сприйняття.

  Аналогічно, червоне дзеркальне покриття відображатиме червоне світло, а зелене дзеркальне покриття – зелене світло. Тому Вам необхідно вибирати дзеркальне покриття, придатне для середовища, в якому Ви, швидше за все будете, використовувати сонцезахисні окуляри.

  Є й інші переваги дзеркальних покриттів. Для любителів водного спорту дзеркальні покриття зменшують відблиски (на додаток до зменшення відблисків, що виникають при поляризації), і це ще більше знижує навантаження на очі. Крім того, оскільки дзеркальні покриття відображають синій колір від очей, це призводить до того, що сприйняття навколишнього середовища в сонцезахисних окулярах стає світлішим. І, нарешті, дзеркальне покриття діє як фізичний бар'єр від зношування лінз.

 

Фотохромні RX-лінзи від компанії LiP Sunglasses - це саме те, що Ви шукали

  Загальноприйнятою проблемою в сонцезахисних окулярах з фіксованим відтінком є ​​те, коли на вулиці падає рівень освітленості (наприклад, погода різко стає хмарною), то зникає чіткість зображення, що існувала досі.

  Ви можете продовжувати кататися в надії на покращення погодних умов, або, можливо, відправитися на берег, щоб взяти інші сонцезахисні окуляри або змінити лінзи у своїх, щоб сприйняття навколишнього середовища було чіткішим. В останньому випадку, незважаючи на витрати сил і певні труднощі, пов'язані з носінням двох пар сонцезахисних окулярів, Ви можете повернутися на воду. Але що робити, коли хмари знову пропадуть і знову стане сонячно? Знову на берег і знову міняти окуляри чи лінзи?

  Фотохромні лінзи LiP (з додатковою опцією для поляризаційних та дзеркальних покриттів) є чудовим вирішенням цієї проблеми. Компанія LiP Sunglasses пропонує фотохромні лінзи для будь-якого освітлення.

Найпопулярніші варіанти фотохромних лінз, а також їх швидкість передачі зображення


 Середній і темно-сірий колір

 40%/12%

Найкраще підходять для катання в умовах яскравого освітлення

  Середній і темно-сірий колір
RX PH Medium to Dark Brown 400x200
42%/20%

Лучше всего подходят для катания в переменных условиях катания

«Ніч і день»
77%/18%

Максимальна функціональність

  Вибирайте базовий колір фотохромної лінзи відповідно до тих умов катання, в яких Ви катаєтеся найбільше. Лінзи від середнього до темно-коричневого кольору додадуть додатковий відтінок кольорам зовнішнього середовища, тоді як лінзи середньо- і темно-сірих кольорів будуть відповідати кольорам навколишнього середовища і чудово працювати в найяскравіших умовах освітлення. Якщо Ви зупините свій вибір на «Ніч і день», Ви зможете носити свої фотохромні RX-лінзи весь день, де Ви не знаходилися б і за будь-яких погодних умов.

  Фотохромні лінзи від компанії LiP Sunglasses мають наскрізний час переходу 69 секунд. Таким чином, якщо умови змінюються, коли Ви перебуваєте на воді, Ви можете бути впевненим, що Ваші лінзи швидко відреагують і будуть тримати Вас у фокусі на тому, чим Ви займаєтесь.

  Якщо Ви хочете максимально зменшити відблиски, Вам потрібне поляризоване покриття зі срібним, синім або червоним дзеркальним покриттям. Також це додасть Вам неймовірного стилю!

  Лінійка сонцезахисних окулярів від компанії LiP Sunglasses досить велика, тому Ви зможете підібрати собі саме ті сонцезахисні окуляри, які підходять саме Вам!

 

Перейти в каталог