LIP Sunglasses - Невелике технічне обслуговування має велике значення

 

Перед використанням ваши окулярів

 

Як і більшість речей у житті, невеликі зусилля допоможуть зберегти ваше обладнання та забезпечити максимальну віддачу від кожного використання.

 

Перед тим, як вирушити у воду, рекомендується виконати порядок дня, провівши останню перевірку обладнання та одягу, зволоживши тіло та нанісши сонцезахисний крем.

 

Для окулярів для водних видів спорту ми рекомендуємо наступну процедуру перед використанням у воді:

 

Наносите сонцезахисний крем за 20-30 хвилин до початку сеансу катання/до того, як одягнете окуляри. Багато сонцезахисних засобів містять хімічні речовини, які деякий час після нанесення виділяють пари. Ці пари можуть бути дуже липкими та можуть прилипати до внутрішньої поверхні лінз, що може вплинути на прозорість лінз у ваших окулярах. Дозвольте сонцезахисному крему вбратися у вашу шкіру, щоб звести до мінімуму будь-які ефекти випаровування.

 

Виконайте візуальну перевірку лінз, щоб переконатися, що вони надійно закріплені в канавках лінз. Уважно огляньте край, де оправа стикається з лінзою, і перевірте, чи немає будь-яких ознак того, що лінза може бути частково зміщена через попереднє витіснення ( наприклад після падіння у воду). Якщо ви сумніваєтеся, візьміть чохол з мікрофібри, помістіть його поверх передньої сторони фільтра і натисніть двома великими пальцями вниз. Якщо лінза була зміщена, вона видасть гучне клацання, коли стане на місце.

 

Надягання окулярів має бути останнім кроком перед виходом на воду. Не забудьте щільно пристебнути повідець до потилиці для надійнішої установки.

 

Намагайтеся не залишати сонцезахисні окуляри на голові постійно. Волосся і шкіра голови містять олії, і ці олії, швидше за все, порушать роботу гідрофобного шару. Якщо вам потрібно ненадовго зняти окуляри, відпустіть важіль на потилиці і дайте сонцезахисним окулярам повиснути перед вами.

 

 

Під час катання РУКИ ГЕТЬ!

 

Якщо ви дотримувалися нашої передової процедури очищення, ваші окуляри для катання будуть бездоганно чистими, а гідрофобне покриття (як усередині, так і зовні) як нові. Читати статтю про очищення

Для того щоб не поставити під загрозу свої окуляри, перш ніж вирушити на воду, ось декілька корисних порад:


Перебуваючи у воді, ніколи не торкайтеся та не протирайте лінзи пальцями чи одягом. Як і волосся, шкіра містить олії, які руйнують гідрофобний шар.
Якщо ви катаєтесь тривали час і  помітили, що на лінзах починають утворюватися сольові плями, простий спосіб ліквідувати їх - це зробити 20-секундну перерву в тому, занурити голову під воду, або занурити під воду окуляри на кілька секунд. Це розчинить і змиє будь-які засохлі частки солі. Ви будете вражені тим, наскільки ефективним є цей простий трюк.

 

Падіння

 

Ми всі були там – упіймали швабру, не вчасно приземлилися, несподівано потрапили в набір хвиль. Такі падіння неминучі. Так само удар по об'єкту під час катання на фойлі може сильно катапультувати вас у воду. Подібні події часто дезорієнтують нас і навіть можуть трохи шокувати.

 

У такі моменти нашому обладнанню також може бути кинуто виклик. Якщо ви падете в воду з силою, також ваші окуляри можуть злетіти з вашої голови, то, швидше за все, вода чинила значний тиск на лінзи. У крайніх випадках це може спричинити випадання лінзи. У менш екстремальних випадках лінза може бути частково зміщена, але якщо ви НЕ оглянете свої лінзи після очищення, ви ніколи про це не дізнаєтесь. До наступного незначного удару, коли лінза може випасти, навіть від невинного падіння.

 

Після таких падінь заведіть звичку перевіряти своє спорядження, перш ніж знову виходити на спот. 

 

Якщо ви помітили, що кут лінзи висунувся, натисніть на цей кут мізинцем, поки не почуєте клацання.   

       

Після катання

 

Мити спорядження для водних видів спорту може бути непростим завданням, особливо після довгого та складного катання, але, як і у всьому в житті, чим більше ви вкладаєте, тим більше отримуєте.

 

Ми хотіли б повторити наші поради щодо догляду за виробом, щоб ваші окуляри залишалися у відмінному стані та продовжували працювати так, як ви очікуєте.

 

Ви повинні поводитись з сонцезахисними окулярами так само, як з іншим спорядженням для водних видів спорту. Це означає ретельне промивання прісною водою після кожного сеансу, щоб видалити всі сліди солі, піску та інших сторонніх частинок.

 

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо регулярне чищення оправи та лінз з використанням м'якого та розведеного миючого засобу. Це поверне ваші покриття лінз до заводського стану, особливо важливі гідрофобні та олеофобні покриття.

 

Дотримуйтесь нашої передової процедури очищення:

 

1. Зануріть сонцезахисні окуляри (з ланцюжком та повідцем) у миску з прісною водою на 3-5 хвилин. Потім змийте краном.

2. Поки сонцезахисні окуляри все ще вологі, нанесіть на великий і вказівний пальці миючий засіб, розведений на 80%, а потім нанесіть миючий засіб на внутрішню та зовнішню поверхні лінз.

3. Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем, вам також слід видалити всі залишки сонцезахисного крему, що залишилися на гумових деталях, особливо в носі та переніссі.

4. Після очищення ретельно промийте під струменем води і дайте висохнути (доки не поліруйте лінзи).

5. Коли лінзи повністю висохнуть, огляньте лінзи (особливо обідки лінз) на наявність залишків і, якщо вони чисті, відполіруйте лінзи мішечком з мікроволокна, що додається, з обох сторін.

 

            ЩО МОЖНО РОБИТИ

 

  • Для полірування лінз використовуйте тільки серветку/мішок з мікрофібри, що входить в комплект.
  • Видаляйте сонцезахисний крем з оправи та лінз після кожного сеансу.
  • Ретельно обполіскуйте та очищайте лінзи прісною водою після кожного сеансу.
  • Зберігайте сонцезахисні окуляри у сумці з мікрофібри та футлярі з ЕВА у прохолодному місці між використанням.
  • Коротко оглядайте лінзи після кожного протирання, щоб переконатися, що лінза не змістилася частково.
  •  

            ЩО НЕ МОЖНО РОБИТИ

 

  • Не використовуйте футболку, паперовий рушник або будь-яку стару тканину для полірування лінз.
  • Не використовуйте хімічні речовини для чищення лінз. Вони можуть зашкодити покриття лінз.
  • Ніколи не залишайте сонцезахисні окуляри на панелі приладів автомобіля.
  • Не торкайтеся лінз і не протирайте їх пальцями, коли знаходитесь на воді.
  • Не полируйте лінзи, доки переконайтеся, що всі сліди чи сіль і пісок видалені

 

Перейти в каталог