Правильний догляд за окулярами для водних видів спорту

У статті надана покрокова інструкція щодо правильного догляду за окулярами для водних видів спорту.lip typhoon waterdrops


Щоб отримати максимальну функціональність своїх очок для водних видів спорту і забезпечити роботу належним чином гідрофобним та олеофобним покриттям очок, ми хочемо надати Вашій увазі деякі рекомендації щодо догляду за своїми окулярами для водних видів спорту. Якщо Ви розглядаєте свої окуляри як невід'ємну частину Вашого спорядження, то їм обов'язково потрібен правильний догляд після кожного сеансу катання. Ви можете кататися краще, старанніше і довше в безпеці, знаючи, що очі повністю захищені, і Ви можете чітко бачити все, що відбувається навколо Вас під час всього сеансу катання.

watershade product care

На фото: поганий догляд за окулярами для водних видів спорту (зображення зліва) та хороший догляд за окулярами для водних видів спорту (зображення праворуч)

 

Варто пам'ятати, що кристали солі можуть накопичуватися на окулярах, навіть якщо Ви не були безпосередньо на воді, а, наприклад, засмагали на березі моря або океану в окулярах. Залишки солі можуть накопичуватися на ваших лінзах, особливо навколо оправи лінз. Вкрай важливо запобігти накопиченню солі на лінзах, оскільки сіль викликає корозію і якщо її залишити без обробки протягом тривалого часу, то сіль почне руйнувати покриття на лінзах. Уникнути цього досить просто.
Щоразу, коли Ви були на пляжі або поруч з ним, особливо після сеансу на воді, для того, щоб Ваші окуляри для водних видів спорту залишалися такими ж чистими та блискучими, як і в день покупки, ми рекомендуємо наступну просту процедуру:
1. Коли шнурок і ремінець для фіксації, як і раніше, прикріплені, промийте їх під проточною водою крана кілька секунд, тільки при цьому не торкайтеся лінз.
2. Потім акуратно помістіть окуляри в миску з теплою прісною водою з дужками окулярів, закритими на чверть, і залиште хвилин на 10-15 хвилин. Цього часу буде достатньо для повного розчинення будь-якого затверділого залишку солі.
3. Вийміть окуляри з миски та промийте їх знову під проточною водою крана.
4. Залиште окуляри сушитися в темному сухому місці, постарайтеся повісити їх сушити подалі від сонячного світла.
5. Коли окуляри висохнуть, огляньте лінзи, зокрема, щоб переконатися, що на лінзах немає залишків солі, особливо на стиках лінз та оправи.
6. Якщо на лінзах не залишилося залишків солі/бруду, відполіруйте їх ганчірочкою з мікрофібри. Використовуйте ТІЛЬКИ спеціально призначену ганчірочку для полірування окулярів, інші матеріали можуть бути абразивними.

submerg watershades

На фото: LiP Sunglasses Typhoon Black/Smoke

 

Час від часу Ви можете використовувати трохи мила для чищення лінз та оправ. Якщо Ви використовуєте сильні сонцезахисні креми, ми рекомендуємо Вам користуватися милом з регулярною частотою.
Переконайтеся, що мило не містить хімікатів і не абразивне, і в тому, що Ваші руки також чисті. Між кроками 2 і 3, описаними вище, нанесіть кілька розведених крапель мила на лінзи, гумову накладку та гумові дужки, і чистими руками акуратно нанесіть мило на обидва боки лінз та гумові деталі. Обов'язково очистіть місце стиків країв лінз та оправи, тому що в цих місцях можуть накопичуватися сіль, бруд, олії для шкіри та сонцезахисний крем. Так само, як Ви стежите за своїм спортивним одягом та обладнанням, присвятіть трохи часу та своїм очкам для водних видів спорту. Щоразу після сеансу катання, виконайте ті нескладні кроки, які були описані вище, прополощіть їх, позбавивши від солі та бруду, щоб Ваші сонцезахисні окуляри для водних видів спорту змогли прослужити Вам довго.

Перейти в каталог