Флагманська модель окулярів LIP Sunglasses

 

Окуляри LIP Typhoon втілюють у собі суть нашої філософії дизайну – та виводять на ринок високоякісні окуляри для водних видів спорту, які є стильними, функціональними та сконструйовані так, щоб витримувати суворі морські води. Використовуючи матеріали найвищої якості, доступні в індустрії окулярів, Typhoon оснащені децентрованими лінзами з полікарбонату або нейлону з поляризацією від ZEISS, надміцною легкою оправою TR90 з подвійною інжекцією і системою фіксації окулярів BOMBPROOF, що на 100 запобігає втраті..

Гідрофобне покриття як на внутрішній, так і на зовнішній поверхні лінз зберігає чіткість зору, анатомічна форма відправи 8-base wrap і великий розмір лінз забезпечують надійний захист від прямого та розсіяного УФ-випромінювання. Для комфорту відформована гума TPU на внутрішній стороні оправи та на дужках забезпечує м'яку та зручну посадку незалежно від того, як довго ви носите окуляри.

 

Typhoon включає запатентовану систему проти запотівання, що включає вирізи в лінзах і вентиляційні отвори у верхній і нижній частинах оправи. Це стимулює потік повітря через лінзи і за ними, щоб протидіяти можливому запотіванню. Нарешті, система лиша, що працює в будь-яких умовах, яка гарантує, що ви завжди залишатиметеся з вашими сонцезахисними окулярами навіть під час найекстремальніших умов.

КОНСТРУКЦІЯ РАМИ

Матеріали, що використовуються в конструкції рами, також важливі для захисту від ударів. Для будь-якого виду водного спорту, такого як кайтбординг або вейкбординг, вам необхідно переконатися, що рама міцна, легка та гнучка, щоб у разі неминучого стирання рама не скрутилася і не зламалася, а ваше обличчя та очі захищені.

 

 

ЗАХИСТ ВІД УДАРІВ
Незалежно від того, чи катаєтесь ви по хвилях, нагнітає повітря або просто вирізаєте у своєму районі, ви будете час від часу страждати від вайпауту, тому вам потрібно, щоб ваші рами були здатні витримувати удари і захищати вас від травм.

Всі оправи наших сонцезахисних окулярів виготовлені з матеріалу Grilamid TR-90, який є термопластичний нейлон, неймовірно легкий, міцний, гнучкий і термостійкий. Нема кращого матеріалу для рами для ударних видів спорту. Завдяки вбудованій пам'яті форми цей пластмасовий титан поглинає і розподіляє навантаження від ударів, перш ніж повернутися до своєї первісної форми.

Додатковий захист від ударів може бути запропонований у вигляді гумової прокладки на внутрішній поверхні рами. Гума діє як крило, щоб гасити будь-яку силу удару у поєднанні з гнучким матеріалом рами TR-90. У випадку моделі Typhoon ця формована гума повністю оточує раму. Це забезпечує додатковий захист від ударів на додаток до м'якого та зручного інтерфейсу. У Surge лита гума в області мосту та на кінцях завушників.

Оправа зроблена з прочного полімеру Grilamid виробляє швейцарська компанія EMS-Grivory.

 

 

ПОЛЕ ЗОРУ

Чіткий зір у всьому полі зору потрібний для безпечної навігації. Якщо ви бачите оправу сонцезахисних окулярів бічним зором, значить ви даремно обмежуєте якість та кількість інформації, яку можуть обробляти ваші очі.

 

Периферійний зір призначений для виявлення руху за межами діапазону фокусування 60° і є вбудованим механізмом безпеки. При швидкому русі здатність підбирати об'єкти, що рухаються на периферії, допоможе вам передбачити події до того, як вони розгорнуться, що дасть вам достатньо часу, щоб скоригувати швидкість та напрямок.

 

Всі моделі Typhoon, Surge та FLO пропонують широке поле зору, завдяки чому ви оптимально поінформовані про найближче та віддалене оточення.

Комплектація LIP Typhoon

- Страхувальний лиш

- Намисто з силіконової гуми EVA

- Жорсткий чохол та мішечок з мікрофібри

Перейти в каталог