2 940  грн
2 352  грн
4 116  грн
3 087  грн
1 300  грн
910  грн
2 641  грн
2 245  грн
2 465  грн
2 096  грн
2 792  грн
2 374  грн
2 438  грн
2 073  грн
2 234  грн
1 899  грн
2 641  грн
2 245  грн
2 641  грн
2 245  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 12)

Бордшорти

Бордшорти: робимо правильний вибір для віндсерфінгу, кайтсерфінгу, вейкбордінгу.
Бордшорти - це зручна «дихаюча» річна, пляжний одяг з приємного і надійного матеріалу! Гідрошорти призначені для використання на суші і в воді. Бордшорти і плавальні шорти розрізняються довжиною, фасоном і кольором, наявністю малюнка і типом тканини, наявністю кишень, їх кількістю і розташуванням, наявністю гумки і типом застібки, а також, шнурків, гудзиків, блискавок і т.п. Різноманітність бордшортов вражає, проте, в будь-який з моделей однаково комфортно і не жарко! Існують шорти в яких використовуються новітні еластичні тканини, вони невагомі і невідчутні на господаря і абсолютно не сковують рухи.

Існують чоловічі, жіночі та дитячі плавальні шорти на будь-який смак і цвeт.


Розрізняють звичайні шорти для купання, пляжі і прогулянок - плавальні шорти, а також гідрошорти для заняття різними активними видами спорту. Плавальні шорти можуть використовуватися для віндсерфінгу та інших водних видів спорту, яхтингу, дайвінгу та інших водних розваг. Завдяки досконалості матеріалів і крою, бордшорти є незамінною одягом у всіх спортсменів, яким потрібна зручний одяг для плавання.

Чому для відпочинку біля води вибирають саме гідрошорти:

- висока міцність;
- швидковисихаючі матеріали;
- стійкі до впливу сонця;
- стійкі до впливу солоної води.

Але крім купання та відпочинку, бордшорти це професійний одяг для заняття спортом. Купити бордшорти для віндсерфінгу для райдера, наприклад, також складно, як і вибрати відповідне спорядження. По правді кажучи, бордшорти незамінні для будь-якого водного виду спорту.

Почім спортсмени вибираю бордшорти:
- захист від сонця;
- продовження терміну служби неопренових костюмів;
- естетичне призначення;
- топові моделі гідрошортов містять в своєму складі еластан і не сковують рухи.

Перш, ніж купити бордшорти, необхідна розібратися з усіма нюансами. Для виготовлення плавальних шорт використовується особливий матеріал. Він складається зі спеціальних волокон, дуже швидко висихають на повітрі. Завдяки цьому, вироби з такої тканини не доставляє неприємних відчуттів під час відпочинку. Бордшорти скроєні спеціально так, щоб не утрудняти рухів. Вони добре прилягають до тіла і дають виключне відчуття комфорту. Сучасні плавальні шорти це не тільки практична і зручна одяг але і яскрава частина вашого стилю.

Бордшорти для віндсерфінгу, вейкбордингу або кайтинга можуть незначно відрізнятися по ширині і довжині. Але в цілому, і ті і ті, ідеально підходять для відпочинку біля води. Однак, зручність і стиль даної одягу дозволяють носити гідрошорти влітку де завгодно, - як біля водойми, так і в центрі міста.