12 320  грн
9 240  грн
15 499  грн
10 999  грн
10 999  грн
19 999  грн
26 999  грн
25 999  грн
27 999  грн
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Сноуборди

 

Сноуборд є зимовою варіацією дошкових видів спорту. З моменту появи, що було не так давно, конструкція сноубордів зазнала істотних змін. На сьогоднішній день купити сноуборд можна практично в будь-якому сноуборд інтернет магазині.

 

 

 

Існує три основні типи конструктивних виконань дошки для сноуборду: Twin-tip, Directional і "Ластівчин хвіст".

 

Twin-tip, симетрична геометрія. У такої дошки хвіст такий же за шириною, формою та жорсткістю, як і ніс. Такий сноуборд маневреніше, однаково поводиться при їзді в різних стійках. Дошки сноубордичні такої геометрії бувають тільки фрістайлові, такий сноуборд купити у Києві складно, зустрічаються вони досить рідко.

 

Directional – спрямована геометрія. Біля такої дошки одразу видно, де хвіст, а де ніс. Вони можуть бути як однакової, так і різної форми та жорсткості. "Ластівчин хвіст" - гострий ніс і роздвоєний хвіст, як у ластівки. Традиційна для цілинних дощок форма, що забезпечує легкий вихід на плоске ковзання та гарну стійкість на курсі.

 

 

 

Перш, ніж купити дошку для сноуборду, ви повинні вирішити який стиль катання віддаєте перевагу. Це визначить тип дошки.

 

 

 

Вибір сноубордів різних конструкцій залежить від стилю катання на сноуборді: Racing, Freestyle або Freeride.

 

Racing (слаломні дошки) – такі сноуборди не призначені для новачків. Він довший, значно жорсткіший, кататися на ньому можна лише певною стороною. Кріплення дозволяють пристібати гірськолижні тверді черевики. Такі сноуборди купити є сенсом лише для спеціально пристосованих трас. Форма практично завжди строго спрямована з обрізаною п'ятою. Оскільки цей тип відноситься до професійного спорту, на такі сноуборди ціна значно вища.

 

Freeride – «вільне катання» по свіжому, не розкочаному снігу. Сноуборди для фрірайду мають як правило форму симетрично-спрямовану та геометрію Directional із заданим напрямком руху. Ніс більш довгий і м'який, більш загнутий верх, щоб дошка не закопувалася в глибокому снігу. Крім того, існують спеціальні цілинні дошки з геометрією "ластівчин хвіст". Вони мають загострений ніс та характерний розщеплений хвіст. Дошки для фрірайду відрізняються підвищеною жорсткістю.

 

Freestyle - це катання та стрибки на сноуборді як по трамплінах, так і по перилах і тумбах. Фристайлові дошки для сноуборду, призначені для катання в сноуборд-парках та хаф-пайпі. Сноуборди для freestyle мають симетричну форму (twin), зроблену спеціально для того, щоб можна було кататися як у звичайній стійці, так і навпакизадньою ногою вперед. Хвіст і п'ята тупіші для полегшення приземлень і збільшення маневреності. По конструкції ці дошки найкоротші та найлегші. Довжина становить від 145 см до 155 см. Наразі спостерігається тенденція на збільшення довжини дощок до 160 см.

 

Існують ще універсальні сноуборди freestyle/freeride. Новачку саме такий варто вибрати сноуборд в інтернет магазині. Такі сноуборди м'які, краще прощають помилки, і простіше освоїти техніку. Такі універсальні дошки, їх часто називають All Mountain, створені для будь-якого виду катання, за будь-якими формами гірського рельєфу, дуже підходять для новачків. До того ж на такі сноуборди ціни досить демократичні.

 

Вибір сноуборд дошки також визначається ще й жорсткістю дошки.

 

Жорсткі сноуборди призначені для спортивних дисциплін та карвінгу. Найбільш поширеним типом дощок є м'які дошки, що застосовуються для фрістайлу, джиббінгу та беккантрі.

 

 

 

Головні критерії остаточного вибору сноуборду при покупці в інтернет магазиніРостовка та Жорсткість.

 

Вибір ростовки залежить від ваги та зростання. Для людини середньої комплекції, дошка повинна діставати від підлоги трохи вище підборіддя. Чим коротший сноуборд, тим він слухняніший в управлінні, але при цьому зменшується стабільність на швидкості. Коротка дошка підходить для новачків, а також для фрістайлу. Чим довше сноуборд, тим він складніший в управлінні, але натомість отримуємо вищу стабільність при великих швидкостях на трасі або на ціліні. Розмір вашої ноги може також вплинути на вибір сноуборду. Якщо у вас великий розмір ноги, то вам необхідно купити ширший сноуборд. З тих моделей, які в назві мають позначення + або Wide. Широка дошка менше заривається у глибокому снігу.

 

Жорсткість. Для сноубордиста-початківця краще купити м'яку дошку, вона більш слухняна в управлінні і краще поводиться на невеликих швидкостях. Крім того, підійдуть моделі сноубордів початкового рівня або прокатні. Вони недорогі та м'які на прогин. У свою чергу, більш жорстка дошка дає стабільність на більш високих швидкостях, а також більш високу швидкість і амплітуду стрибків.